Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a szüleim a barátnomet?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek hogy mi mennyire nem illünk össze, hogy csak kihasznál(nem értem miért), kritizálják azért mert mukörme van meg hogy festve van a haja(mint ha anyanak nem lenne néha mukörme ill.festve a haja)nem tetszik nekik az öltözködése (magassarkú,táska, ruha,stb.) Akkor az sem tetszett nekik hogy milyen egyetemre megy/mit fog tanulni (mégis mi közük van hozzá?) az sem tetszett nekik hogy nem eszik húst, 'áh akkor azért vagy ilyen vékony, azt hittem már hogy nem kapsz otthon enni!'

Az Õ szülei pedig nagyon kedvesek velem, mondták hogy szivesen megismernék a szüleim én meg azt sem tudom már hogy milyen kifogást találjak már ki, mert ha a barátnöm nem tetszett nekik és miket vágtak a fejéhez akkor inkább el sem merem képzelni hogy mit mondanának a szüleirol!



2016. aug. 14. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

#5!!!! Azert mert bajod van a hajfestessel, esetleg annyira elbasztak a tiedet hogy bosszut allsz mindnenkin akinek festve van, attol meg ne keverd bele azt a kis teny ebbe a dilemmaba. Szanalmas

Amugy a kerdesre:)

Ulj le kerdezd meg a szuleidet miert csinaljak ezt. Mond meg nekik higy ne higyjek azt hogy tudnak jobban talalni, mert ez a te dontesed. Kerdezd meg oket ha valamit szeretnenek valtoztatni rajta (amikor pl ott vagytok nalatok ne legyen rajta kivagott felso, magassarku ilyesmik, persze nem arra gondoltam hogy ne jelenjen meg nalatok vagyhogy dobd ki) akkor azt mond meg a baratnodnek magyarazd meg neki hogy ezt miert kell. Megfogja erteni ha jo baratno, es nagyon remelem hogy az. Es ha latjak hogy azokat a kis dolgokat megcsinalja szorgalmasan akkor ez mar egy lepes elore. Onnantol kezdve johet a tobbi. Sok sikert:)

2016. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11: már meg kérdeztem tolük hogy mi a bajuk vele de természetesen nem mondtak semmit

Azt pedig egyáltalán nem akarom hogy a szüleim miatt változtasson az öltözködésén,meg amúgy se szokott mindig magassarkúban lenni, a kivágott felso, arról pedig csak annyit hogy vannak az Ō felsoitol sokkal mèlyebb kivágãsúak

De majd azért beszèlek vele errõl!

2016. aug. 15. 22:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Megértelek hogy szerelemes vagy és hogy még "elvakít a rózsaszín köd", de hidd el hogy a szüleid csak a jót akarják (tapasztalat), és mindig igazuk van (sajnos/nem sajnos). És majd te is megtapasztalod, csak lehet késő lesz más útra lépni. Nem akarok észt osztani vagy valami, csak ha az őseidnek nem szimpatikus annak oka van. Kérdezz rá hogy miért nem szimpatikus nekik, mit látnak a barátnődben meg stb. Ahogy jellemezted a csajt nekem úgy jött le hogy nőies, csinosan öltözködik és ad magára. A szüleid lehet azért kritizálják az étkezési szokását mert nincsen a családotokba és a közvetlen környezetetekbe vega. Azzal mondjuk (szerintem) semmi gond hogy a csaj vega. Lehet hogy belső tulajdonságába látnak valamit ami nem a legjobb fényben tünteti őt fel a szüleid szemében. Beszélj velük nyugodtan erről. Neked is és nekik is jobb lesz hidd el. Remélem segíthettem! :) :)
2016. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kerd meg oket,hogy probaljanak meg vele egyszer normalisan elbeszelgetni.

Engem sem szoktak kedvelni a szulok eloszor(legyen az aktualis pasie,vagy baratoke),mert extrem hajszinem van es piercingem. A normalisabbja aztan megis elkezd velem beszelgetni,es rajonnek,hogy nem vagyok bunko vagy primitiv,egyszeruen csak ez tetszik.

Nem egy csajos szettol vagy mukoromtol lesz valaki buta es ellenszenves. Nekem is van olyan baratnom,akit mindig plazacicanak neznek,pedig hihetetlenul intelligens es nagyon jo ember.

2016. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!