Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Biblia mely része tud nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.mefisto1 kérdése:

A Biblia mely része tud nekem segíteni egy kissé bonyolult párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mint egy átlagos srác nekem is eljött életem azon pontja amikor valakibe beleszerettem. Eljött a pillanat, elmondtam neki,szerencsére viszonzottan.

Csak azt mondta legyünk barátok az elején mert szeretne megismerni, és nem szeretne csalódást okozni. Most itt vagyunk. Nem lakik közel de nem akarom annyiban hagyni. Mindketten keresztények vagyunk ezért szeretnék a Bibliából segítséget kérni. Aki tud legyen szíves segítsen. Válaszokat köszönöm



2016. aug. 14. 14:53
 1/6 Firedoom ***** válasza:
Szerintem ez nem az az oldal/kategoria ahol erre a kerdesre valaszt kapsz. Raadasul a Biblia nem nagyon van felkeszulve tavkapcsolati temara...
2016. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bibliával ráérsz 80 évesen foglalkozni, mikor már hülyülsz. Addig csak az időd pazarlod.
2016. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira életszerűtlen :/ Ott nem fogsz tanácsot találni csajozásra.
2016. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne hallgass senkire se! A Biblia tud a legjobban tanácsot adni az élet minden területén! Jehova Tanuja vagy? ~19/L~
2016. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia (: nem vagyok lelkesz, de ugy gondolom,hogy a Biblia nem ter ki erre reszletesebben, csak annyit tudok mondani, hogy a testiseggel ovatosan... egyebkent nagyon irigyellek hogy talaltal hivo baratnot :) az ima is segit ha valaszokat keresel....
2016. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Bár régen írtad ki a kérdést, de lehet hogy még hasznos, ha írok egy hozzászólást. Azt nagyon nehéz megmondani, hogy melyik részt olvassátok együtt, vagy ilyesmi. Szerintem az a lényeg, hogy rendszeresen olvassátoka Szentírást. És akkor Isten tud nektek üzenni az élethelyzetetekre vonatkozó útmutatásokkal. Ha elmélyülten olvasod a Bibliát, néha lesz olyan rész, aminél a szívedből érzed, hogy az pont neked szól!
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!