Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek egy anorexiás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek egy anorexiás lány is találhat MAJD magának valakit?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy anorexiás vagyok. Bár szerintem és a barátaim szerint nem vagyok az a kórosan sovány lány,sőt az alakommal sem vagyok megelégedve😅. A szüleim viszont nem így gondolják. De a kérdés,hogy ti hátránynak érzitek ha a lány anorexiás és esetleg ezért nem kezdtek vele kapcsolatot? Vagy esetleg ez nem számít?

Persze,még szó sincs arról,hogy kapcsolatot szeretnék ennyi idősen. Csak érdekel mire számítsak a késöbbiekben. 13L



2016. aug. 14. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy találhat
2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sokkal nehezebb dolgod van, mivel téged nehezebb észrevenni. :D
2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy anorexiás vagy és ,hogy a szüleid így gondolják között sok a különbség. Ha nem orvos által vagy diagnosztizálva, addig nem vagy az.
2016. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 köszi,a választ

#2 de kis vicces vagy :D

Várok még véleményt.

2016. aug. 14. 21:27
 5/20 A kérdező kommentje:
Természetesen voltunk orvosnál.
2016. aug. 14. 21:27
 6/20 anonim válasza:

#2 ebben van valami XD

Viccet félretéve én egyáltalán nemtom.. személyszerint én egy lány még akkor is szeretnék ha anorexiás lenne DE nagyon sok jó belső tulajdonsága lenne

2016. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt :) Én is anorexiás vagyok, mégis van barátom :)

15/L

2016. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Anyám rám is mondta, hogy anorexiás vagyok. Akkor megkérdeztem tőle: "Na és mi az az anorexia?" A válasz: "Amikor valaki nagyon vékony."

És én meg tarthattam egy félórás előadást az anorexiáról, mert dobálózott a szavakkal és azt se tudja mit jelent, ezzel engem megsértve. Mellesleg nekem azt mondta, hogy születésemtől kezdve vékony voltam (nem volt puffadt tipikus baba kezem pl), az emberek meg nem anorexiásan születnek. De mind1.

2016. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ok tisztázunk pár dolgot. Az anorexia az étvágytalanságot jelent. Tippikusan keveset evő, vékony emberekre mondjuk, használjuk a kifejezést. Fiatal lányoknál gyakori.

Az anorexia nervosa egy komoly mentális betegség. Mint minden mentális betegségnél itt is nehéz párkapcsolatban élni. Ha valakinek folyamatosan a koplaláson jár az agya, az bizony nehezíti a párkapcsolatot. Egy anorexiással nem lehet szinte sehova elmenni, mert mindenhol szokás enni, ezek alól pedig ők tippikusan kibújnak. Komoly hisztiket tudnak csapni, ha megpróbálják megkérni, hogy na egyél már egy kicsit. Egy anorexiásnak rádásul rengeteg szokása van amit nem könnyű elviselni: órákat mászkál a boltban ki be pakolva az ételt, mániálusan megnézi mindenben mennyi kalória van stb.

Plusz nem túl sokan örülnek ha a barátnő állandóan elájul, vagy hónapokat kórházban fekszik a pszichiátrián.

Plusz nagyon durva esetben a lány, egyáltalán nem vonzó: az éhség rontja a fogakat, hajakat, bőrt. Plusz ez nem szexi: [link]

2016. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A vége zavaros lett bocsánat. Remélem érhető azért. :)
2016. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!