Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
14éves 158 centis‚ 43 kilós lány vagyok. Utálom magam‚ a testem‚ nem tetszik amit látok a tükörben‚ legszívesebben betörném. Dagadtnak látom magam. Sokszor jön rám falásroham‚ de utána bűntudatom van és két-három napig alig eszek. Ez anorexia lenne?

#anorexia‚lány
2015. dec. 18. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó úton jársz felé...
2015. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ez még inkább a bulímia, de már jó úton haladsz az anorexia felé. Az a következő lépcső. Ha nem kérsz időben egy pszichiátertól segítséget, akkor a következő lépcső a koporsód alatt lesz.


Azért írtam ilyen keményen, hogy kapj észbe. Az életed ér a legtöbbet, te lány, hát nem látod?!

2015. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Testkép- és evészavarod mindenképp van. Ez a súly a magasságodhoz pont jó, ha vékony alkat vagy. Kizárt dolog, hogy dagadt vagy. Próbálj meg rendszeresen, normál adagokat enni. Sportolhatnál valamit, az segít kicsit helyrerakni az önértékelést, én legalábbis így érzem magamon. Lehet, hogy egy pszichológus sem ártana.
2015. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sportolok‚ futóedzésekre járok‚ rövidtávfutó vagyok. Köszönöm a válaszokat:)
2015. dec. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!