Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak most? Keressem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak most? Keressem ot? Kuzdjek? Vagy varjak?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 honap utan dobott a baratom azzal az indokkal hogy mar nem szeret ugy mint ahogy kene es nem hianyoztam neki ugy mint regen amikor nyaraltam. Es ezt mar masfel hete erzi.

En ezt nem tudom elhinni!!

Tudom hogy szeret!

Ugy erzem hogy o most bulizni akar nelkulem a haverokkal de majd hianyozni fogok neki mert en szerettem es o is engem. Boldogok voltunk. Imadom ot.

Borzalmas ez az uresseg amit most erzek. Faj a szivem es csak sirni tudok.

Allitolag most teljesen megvan nelkulem. Csak a buli az ivas es a haverok. Meddig birjak ezt a fiuk?

Muszaj hogy beszeljek vele es elmondjam neki a velemenyem es megkerdezzem miert nem beszelt elotte velem es adott volna meg eselyt a kapcsolatunknak.

Szerintetek beszeljek vele? Keressem?

Csak ugy felek hogy ujra megbant.

Szuksegem van ra!

Annyira akarom hogy megoleljen vagy megcsokoljon! Nem birom!

Tanacsok?

Szetintetek lehet az az oka a szakitasbak hogy meg "elni" akar?

Segitsetek!

Fiuk, a ti velemenyetekre is kivancsi vagyok!


2016. aug. 16. 21:19
 1/9 A kérdező kommentje:
15/L 17/F
2016. aug. 16. 21:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Max talált nálad "jobbat".
2016. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mo dta nincs mas meg a baratai is
2016. aug. 16. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok meg velemenyt/tanacsot!
2016. aug. 17. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd :) 16/F
2016. aug. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fruzs33 ***** válasza:

Hát...ez elég fogós kérdés...pedig én is voltam ugyanígy.

Neki idő kellett,mert nagyon makacs volt,és megzavarodott.

Itt talán ugyanúgy segítene az idő...de ha tényleg nagyon akarod őt,és ő sem érez másképp tedd meg a lépéseket! Mikor szeressen az ember,ha nem most?

2016. aug. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most azt nem tudom hogy legyen e fontosabb a buszkesegem vagy kersessm ot azsrt mert azereten. Csak az a baj hogy mindenkinek azt mondta hogy meg nem all keszen komoly kapcsolatra. Szoval nem akarom hogy ujra elkuldjon
2016. aug. 19. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol a büszkeség megtörik, ott kezdődik az igaz szerelem. Ha tényleg szereted és vissza akarod kapni, beszélj vele. Ha nem jól sül el a beszélgetés, lépj tovább. Legyél a barátaiddal, bulizz, foglald el magad, ne nyomozz utána. Nehéz megállni, de ha szeret és hiányzol neki, vissza fog jönni. :)
2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak annyira felek a visszautasitastol es hogy megint ugyanolyan rosszul lennek napokig mit amikor szakitott.

Majd a helyzettol fugg hogy beszelek e vele.:(

2016. aug. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!