Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodorbalu kérdése:

Tetszik nekem egy lány. Hogyan tudnám ezt vele tudatni?

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerem, velem egykorú, baráti társaságban gyakran találkozunk. Eddig nem mertem szólni neki, de most eljutottam addig a pontig, ,hogy ezt elmondam neki is. De rzt nem tudom hogy tegyem. Ha bárki tudna nekem segíten, azt nagyon megköszönném.

2016. aug. 19. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hát írd meg neki azt,amit őszintén gondolsz..kezdheted igy is(lehet nehezen szánod rá magad h megtedd ismeros erzes mikor valamit meg akarok tenni de nehezen rászánom magam):Szia,hogy őszinte legyek (ide amit érzel iránta azt te tudod csak pontosan ) és vagy sikerül vagy nem
2016. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
támadd le, hogy mennyire tetszik talán szerelmes is vagy belé, persze semmit nem tudsz róla.. ne az érzelmeidet mondd el neki, mert nem tudom mit vársz tőle, hanem kezdd el megismerni..
2016. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, ha érdekel akkor majd megírom, hogy sikerült-e.
2016. aug. 19. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!