Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » önbizalom hiány! Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbizalom hiány! Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
alacsony,és emiatt duci lány vagyok és egyszerűen nem tudok lefogyni :( sok mindent kipróbáltm már,de semmi nem hatot...és ez nagyon megnehezíti hogy a fiúkkal szemben magabiztosabb legyek... mit tegyek? a válaszokat előre is köszönöm
2016. aug. 23. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy amiatt vagy duci mert alacsony vagy? Ez badarság. Ne egyél kalóriadús ételek
2016. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aluse válasza:
Ne aggódj. Lehetsz kicsi, nagy, duci illetve ropi, ha valakinek felkelted a figyelmét, ő el fog fogadni mindeneddel együtt. Próbáld meg szeretni a tested. Keress motiváló idézeteket, ezek nagyon fel tudják dobni a napodat. És ha a közérzeted is jó, valamint sugárzik rólad, hogy szereted a tested, az a fiúknak is imponál, és fel fogja kelteni a figyelmüket. Szóval sok sikert, ne aggódj ;)
2016. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. már ezzel is sokat segitettél, ígérem megfogdom a tanácsodat :)
2016. aug. 24. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én ismerkednék veled:)
2016. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!