Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mi lehet? Önbizalom hiany?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Önbizalom hiany? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 08:08
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
Ugyanezzel küzdök. Sorstársak vagyunk.Amúgy ez ellen semmit nem tehetünk. Kell egy kis önbizalom növelés.
2016. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A lényeget nem írta ki:


Par vitank volt párommal 2 nagyobb egyszer majdnem szakitottunk. A tobbi vitank meg hulyeseg, a távolság miatt johet most elő ez..


Most olyan vitank volt, hogy nem is tudom megfogmazni... Ha nincs velem.a párom.rossz, ha velem van boldog vagyok.

Meg a vitaknal mindig azt fujon h okay hogy megbeszetuk, de ezek.ott maradnak a múltba es ezt mérlegelve ha jon valaki haver vagy barmi akkor lépne vele... Ilyen gondolataim vannak.. Mit tudok csinalni? Nem akarom elveszíteni. Tudom hogy szeret, meg ha nem szeretne nem akarna velem lefeküdni (mind2 szüzek vagyunk)

2016. ápr. 22. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem önbizalomhiány, sztem csak kicsit félsz h elveszíted, azért, mert 2szer már majdnem szakítottatok, és úgy érzed (gondolom), h könnyen el tudod veszíteni.

Sztem beszéld meg vele, h te ezt érzed, mert egyedül ezen nem tudsz változtatni, egy kapcsolat 2emberes dolog.

2016. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zolo válasza:
Szerintem ez nem önbizalom hiány. Inkább féltékenység és túlságosan rá akarsz akaszkodni a barátodra. Az a jó ha megbíztok egymásban és ha volt valami probléma azt megbeszélés után nem hozzátok elő. Az hogy hiányzik és boldog vagy amikor vele vagy úgy gondolom a szerelem jele.
2016. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!