Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen nagy önbizalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy önbizalom hiányom?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok!


Máma az egyik haverom bemutatott két csajnak akiket ő már kicsit ismert még rájuk köszöntem hogy sziasztok mert a lócán ültek haverommal megálltunk ott mellettük és haverom kérdezi hogy vagytok meg stb én meg nem mertem szólalni annyira cikin kezdtem magam érezni hogy a víz folyt rólam nem tudom miért van ez.


Főleg amikor azt mondja a haverom hogy na itt vannak, na akkor megse mertem végképp szólalni.


Pedig nem vagyok csúnya fiú de modell se se kövér se szemüveges és már mondták többen is táborokba csajok meg osztály társak is hogy helyes vagyok.Már úgy egy félóra múlva elkezdtem beszélgetni de az is nagyon kicsit de nem jöttek a szavak a számra csak rohadt nehezen, semmi témát nem tudtam felhozni.Tavaly voltam egy táborba ott egy csajt kinéztem és egyből rá köszöntem szia hogy vagy, teljesen stressz mentesen csak most idén lettem ilyen szégyellős azóta nem igazán volt komoly párkapcsolatom, csak facebookon kezdeményeztem beszélgetéseket élőbe most már nem tudom miért van ez.


Valaki hogy tudnám vissza nyerni az önbizalmamat vagy javítani!



2016. aug. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod ez egy olyan betegseg amiben en is szenvedek es sok mas ember is, ugy hivjak, h zavar. Nincs ezzel semmi baj, ne kerdezd, en se tudom miert van ez nalad mert nem ismerlek, majd lesz olyan lany akinel kepes leszel oldodni.
2016. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19/f Ez azert van mert felsz a velemenyüktől. Félsz hogy hülyeséget mondasz, félsz hogy mitszólnak erre. Én középiskoláig ezzel küzdöttem.

Tanácsot nagyon nem tudok adni, talán azt hogy ha van egyetlen egy lány ismerősöd, akkor azzal beszelgess sokat. És így más lányokkal se lesz gond. De nagyon mást én se tudok mondani. De egyébként csak elég ha kérdezed őket, hidd el két kérdéssel egy orát fog beszélni neked:)

2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a szituációban mindig leragadsz egy gondolatnád hogy: úristen leygen vége stb.. el kell ezt felejten,legyőzni a félelmedet és elfelejteni a negatív stresszes gondolatokat,próbálj humorizálni és nyitott lenni. (Vagy ha a haverod hozott kellemetlen helyzetbe,forgatta ki a szavaidat tedd te is ezt) NE FELEDD: A LEGGFONTOSABB HOGY GYŐZD LE A FÉLELMED!
2016. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a a válaszokat
2016. aug. 22. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!