Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy interneten megismerkedtem egy lánnyal. Jól el voltunk ameddig ki nem derült, hogy csak 250 km-re lakunk egymástól. Először úgy voltam vele, hogy megprobalom, de arra jutottam, hogy esélytelen, hogy működjön a dolog. Ezért lekoptattam, de azóta kezdem bánni. Lehet, hogy adnom kellet volna egy esélyt hátha összejön. Szerintetek jó döntés volt vagy meg kellet volna próbálni?
2016. aug. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kelett volna lekoptatnode... Lehet hogy elég lett volna nem szerelmi viszonyt ápolnod vele hanem jóbarátit(tudom én nem ismerem a dolgot) és egyszer valamikor a jövőben lehet, hogy hasznodra válhat ez a barátság ami lehet szerelm is.

Egyébként most már ne bánsd magad. Ha negyon szarul esett neked amit csináltál akkor írj neki és kérj bocsánatot.... De ez csak egy tipp

További jókat! 🙂

2016. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A távolság a kis fellángolást eloltja, az igazi szerelmet viszont fellángoltatja, és még jobban fogod szeretni a másikat. Ha először úgy döntöttél, szerintem nem is szeretted igazán.
2016. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adelll ***** válasza:
Hat lehet h tenyleg nem lett volna erdemes kapcsolatot kezdeni de azert a lekoptatas tulzas. Es ha sima baratkent sincs ra szukseged akkor nem is szeretted igaz. Azaz tenyleg nem kellett volna osszejonni.csak azert nem kell megbantani.nem az o 'hibaja' h messze lakik.
2016. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon kevés távkapcsolat mukodik!! nagyon sok végzodik megcsalással!! :/ van egy jó példám (ismeros) ahol mukodik viszont ismerek brutálisan durvákat is amit szintén ismerosok meséltek.
2016. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!