Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsenell kérdése:

Szabad vagy nem?

Figyelt kérdés
Interneten elterjedt hogy a nyakkiszívásba 1-2 fiú belehalt. Barátom erre figyelmeztetett, ahogy édesanyám is. Még nem tudtunk erről csak 3 alkalommal szívtam ki neki azóta nem. Nem is merem. Mert fél már. Értem hogy vigyázni kell mert halálos lehet, de ez azt jelenti hogy nem örülne ha kiszívnám neki? Akkor már nem tehetem? Ne az hogy élvezem. De ezt nem értem.

2016. aug. 31. 12:29
 1/6 anonim válasza:
45%
...
2016. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

elvileg lehetséges,hogyha pont rossz helyen szívják meg,akkor belehal az illető. de nagyon ritka

viszont szerintem is fejezzétek be, undorító a fiatalok nyakán a kiszívott folt. senki nem kíváncsi rá. lehet másképp is örömet okozni, nem kell ilyen látványosan!

2016. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne csináld, ha barátodnak kellemetlen és ezzel tisztában vagy, egyikőtök se fogja élvezni. Annyi más módszer van, ahogy örömet lehet okozni a másiknak... Használjátok a fantáziátokat... Ez a nyak kiszívás annyira tipikus és gusztustalan, egyet értek a 2. válaszolóval, sosem láttam értelmét.

18/l

2016. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as te pl. hogy szerzel oromet a barátodnak ?
2016. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ez a kérdés komoly, tényleg eddig terjedhet valakinek a fantáziája..? O.O Ha nincs nyakkiszívás, akkor kimerült minden? -.- Nem sokat veszíthettem, hogy sose volt korombeli barátom... ._.
2016. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért elég kicsi a valószínűsége, hogy halálos legyen, dettől függetlenül undorító egy szokás.
2016. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!