Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi egy helyben áll és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi egy helyben áll és elmegyek mellette és nem húzódik el, akkor nem vagyok ellenszenves, nem utál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jelenti azt, hogy szabad a pálya, csak annyi érdekel, hogy akkor nem-e ástam el magam előtte,azaz nem vagyok unszimpi
2016. szept. 1. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ebből, ennyiből kiderülhetne.

Ha utál, szándékosan nem áll félre, hogy ne legyen helyed, keresztbe tegyen ezzel neked.

Ha utál, elhúzódik, mert még a közeledben sem bír maradni.

Ha tetszel neki, nem áll félre, hogy hozzád érjen, szimpátiáját kifejezvén.

Ha tetszel neki, félreáll, hogy legyen helyed elmenni, ezzel kifejezve lovagiasságát. Arcán mit láttál?

2016. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MZ.per.X válasza:
59%
Nem tudom hogy sikerült összekötni a két dolgot.
2016. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a pasi egy helyben áll és elmegyek mellette és nem húzódik el "

Akkor a pasi egyszerüen bunkó!


Az utál meg egy "l"-lel irandó

2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Több ezer ember mellett megyek el naponta, de ilyen hülyeség még nem jutott az eszembe.:d

Ha a pasi egyhelyben áll, akkor miért nem kerülöd ki?:D

2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Vagy csak észre sem vett, és azért nem állt félre az útból. Ha a szemedbe mosolygott volna, akkor egyértelmű, hogy direkt maradt ott, hogy hátha egymáshoz értek.
2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja, bocsánat, a pasi dolgozik, de van mozgástere.

Többször láttam már, arra van dolgom, ahol ő van, most erről röviden ennyit. Biztos látásból ismer


Szóval direkt szorosan mellette mentem el, pedig rengeteg hely volt mellette. Ő nem nagyon tud mozogni, mert mondjuk úgy, hogy sarokban van, max elhúzodzkodni tudna

2016. szept. 1. 20:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Kölcsönösen látásból ismerjük egymást
2016. szept. 1. 20:55
 8/10 A kérdező kommentje:

Mellényomtam, ahogy a pálya szót is.

Hát simán előrenézett, de sokszor nem néz rám szerintem direkt. Bár én sem adtam jeleket

2016. szept. 1. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te vagy a bunkó, mert direkt mész arra.

Én se mozdulnék meg.

2016. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, ő egy helyben áll. Ezt hosszú elmesélni, nem untatok senkit.

Nem vagyok bunkó, nem erről van szó

2016. szept. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!