Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom ennyire a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom ennyire a lányokat?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha barátnőm, de azt veszem észre, hogy minden második lány megbámul, és rendszerességgel teszik általában, nem tudom, hogy téma van-e rólam, de a suliban eléggé sok emberkénél(lány) előfordult ez. Mondjuk fele nem túl nagy érdeklődéssel, de olyanból is van egy csomó akik úgy.


Többször is volt olyan, hogy ők szólítottak le, ismerkedni akarnak stb, és most pl van egy olyan esetem, amiben nem tudom mit kezdjek az illetővel, mert eléggé nyomul, és én nem akarom elkötelezni magam mellette.


Vajon mit akarhat? Mivel vált ki belőletek ilyet egy fiú lányok úgy általánosságban?


Nem azt mondom, jó dolog ez, hogy bejövök néhány lánynak, de a ló túloldalára sem szeretnék átesni, hogy mindenki körülöttem sürög forog állandóan..


Az a helyzet, hogy azért is fura nekem ez a helyzet, mert pár éve(4-5) keményen depressziós voltam, és akkor egyáltalán nem voltak ilyesfajta "problémáim", és mióta összekaptam magam, azóta minden szélsőségesen jó irányba változott, annyira hogy az már nekem kicsikét fura, de mindenképp nagyon szokatlan..


2016. szept. 7. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te egy kib*szott mázlista vagy!
2016. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
puncimágnes vagy
2016. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Jöttél egót növeszteni? :D
2016. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nekem nem egóm van, nekem önbizalmam van:D Egyébként tényleg kíváncsi vagyok, hogy a lányok hogyan vélekednek erről, hogyha van a környezetükben esetleg ilyen srác, hogy szerintük miért viszonyulnak hozzájuk így a lányok.


Vannak ötleteim, de nyilván úgy lenne a tiszta, ha ezt egy lánytól kapnám válaszba.:)

2016. szept. 7. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Kicseszettül jóképű lehetsz, azért

L

2016. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
irigyellek :D
2016. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen látnék rólad egy képet :) L/18
2016. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok ,hogy tényleg ennyire vonzó vagy-e. Nen akarsz küldrni egy képet? 😃😃
2016. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy képet, kérlek 😍!
2016. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is kérek képet. :3

(És nézd a helyes válasz százalékot...)

Viccen kívül tényleg kíváncsi vagyok.

2016. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!