Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy is van ez a kémiával? Én...

Hogy is van ez a kémiával? Én miért csak a csúnya lányokat vonzom?

Figyelt kérdés

Az van pl egy szórakozóhelyen, hogy a csinosabb lányok kb észre sem vezsnek...ha véletlen szemezek is velük, egybol elkapják a tekintetüket, vagy felültetnek.

Míg az átlag, vagy átlag alatt (mondjuk ki csúnya) lányok rendszeresen szemeznek velem, keresik a tekintetem, elpirulnak, sőt gyakorta kezdeményeznek is!


Ez mind szép és jó, de nekem ők nem jönnek be, így kedvesen el szoktam utasítani. Rendszeresen ez a helyzet egyébként, hogy a tényleg csunyacska lanyok találnak meg, noha én nem tartom magam rettenetesen randa gyereknek...

(fekete haj, barna szem, borosta, erős alkat, kondizom, úszom, futok, 178 cm, 77kg)

Kezdek gyanakodni a kémiára. Hogy az ember amit kibocsájt feromonokat ugye párválasztás stb 1000 éves dolog, hogy ezek "vonzák" be az iylen lányokat, és a természet valamiért mindenáron, csúnyácska lányt akarna "rámtukmálni"...



2014. máj. 8. 18:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
van valami a kémiában is, de a csúnya csajok úgy gondolják, hogy na te az a kategória vagy, aki azért jól is néz ki, de meg is kapható
2014. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Tudtommal a szervünk amivel a feromonokat érzékeljük már teljesen elcsökevényesedett, tehát az csak nem lehet ok.

Egyébként meg túl nagyok az elvárásaid.

2014. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Most attól, hogy leírtad, hogy mik jellemzőek rád, nem tudjuk megmondani, hogy összképben te csúnya vagy-e.

A szebb lányok egyértelműen a maguk "szintjéhez" való pasikat akarnak, az olyan pasikra fognak felfigyelni.

Az átlagos/csúnya szintnél ugyan ez van.

2014. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Tetszel te a szebb lányoknak is, csak odakéne menned:D
2014. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h megtalálnak az átlagos lányok is. Nem csúnyák azok, csak neked az. Én dugnám mindent!
2014. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%

Miből gondolod hogy egy szép lány mellet megtalálnád az igaz szerelmet?

Te komolyan ennyire hülye vagy?

Nem az ember külsejébe fogsz beleszeretni ,hanem abban ami egy nőben rejlik,abba a varázsba.

2014. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

6.

ez igaz, de attól, hogy valaki csúnya vagy nem bombázó, még nem jelenti azt, hogy nagyon vonzó belsőleg és tökéletes pár lenne. ahogy az itteni csúnya srácoknál már-már evidens, hogy ők mind normálisak

2014. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont
2014. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

bocs, de igenis nekem számít a külső! legalább anyiból hogy ne 100 kilós csajom legyen már, illetve ragyáskép, kapafogaktól mentes....

Vagy talán neked az az álompasid, csüngőhasú, szőrős, dongalábú igazi kocka, csakmert "jajhát annyira kedves meg akranyos" mert feltételezem, hogy lány vagy, kedves 45% os

egy cikkben azt olvastam, hogy ez az egész kémiás dolog, ösztön,ileltve tudatalatti dolog. Több kísérlet/beszámoló támasztja alá, hogy a mai napig működik.

2014. máj. 8. 18:49
 10/34 anonim válasza:
Először is hogyan tudod megítelni, hogy ki szép, és ki csúnya, hiszen ezek teljesen szubjektív fogalmak. Másodszor, ha lenne valami a kicsi koponyádban, akkor rájöttél volna, hogy nemcsak a külső számít.
2014. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!