Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom ennyire a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom ennyire a lányokat?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha barátnőm, de azt veszem észre, hogy minden második lány megbámul, és rendszerességgel teszik általában, nem tudom, hogy téma van-e rólam, de a suliban eléggé sok emberkénél(lány) előfordult ez. Mondjuk fele nem túl nagy érdeklődéssel, de olyanból is van egy csomó akik úgy.


Többször is volt olyan, hogy ők szólítottak le, ismerkedni akarnak stb, és most pl van egy olyan esetem, amiben nem tudom mit kezdjek az illetővel, mert eléggé nyomul, és én nem akarom elkötelezni magam mellette.


Vajon mit akarhat? Mivel vált ki belőletek ilyet egy fiú lányok úgy általánosságban?


Nem azt mondom, jó dolog ez, hogy bejövök néhány lánynak, de a ló túloldalára sem szeretnék átesni, hogy mindenki körülöttem sürög forog állandóan..


Az a helyzet, hogy azért is fura nekem ez a helyzet, mert pár éve(4-5) keményen depressziós voltam, és akkor egyáltalán nem voltak ilyesfajta "problémáim", és mióta összekaptam magam, azóta minden szélsőségesen jó irányba változott, annyira hogy az már nekem kicsikét fura, de mindenképp nagyon szokatlan..


2016. szept. 7. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válaszom,hogy jó lehet a kisugárzásod,engem is meg szoktak bámulni szóval megértelek. A lány ha nem érdekel,koppintsd le tapintatosan. És küldenél egy képet is? :D L
2016. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem van 1-2 ilyen srác az életemben.

Nem tudom pontosan megfogalmazni, miért, de eszméletlenül vonzanak. Nem ismerem őket annyira, csak a suliban, néha az utcán látom őket, viszont akkor nem tudom róluk levenni a szemem.

Nem tudom, más lány hogyan viszonyul hozzájuk, csak a barátnőim nevében tudok nyilatkozni. Mondjuk, nekik egyik srác se jön be...


Amúgy ha van egy egészséges önbizalmad, akkor az pozitívan hat a kisugárzásodra, ami nagyon bevonzza a lányokat.

Meg ne legyünk álszentek, valószínűleg jól is nézel ki.

Szerintem, csak ennyiről van szó.


Örülj, hogy ilyen vonzerőd van. Nem sok ilyen srácot láttam eddig.


18/L

2016. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ASDddddsa22 válasza:
Velem is sokszor elofordul ilyen és néha baszott kinos tud lenni ,ha nem csak bámul de leszolit buszon vagy utszan, utanna belegondolok hogy mi is tortent es nevetek egyet. :D
2016. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!