Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha (valószínűleg...

Mit tegyek, ha (valószínűleg fizikai okokból) nem vonzom a lányokat? Sosem lesz már nekem barátnőm?

Figyelt kérdés
Gyakorlatom nincs, csajozni nem volt kitől tanulnom és elég alacsony és vékony vagyok. Mindemellett olyannyira utálom ezt a helyzetet, és annyira letörnek a kudarcok, hogy nincs kedvem se tanulni, se sportolni, se élni. Gyakran fél napokat átalszom, mert elegem van belőle, hogy nem tudom elérni, amit akarok. Tönkremegyek ebbe. Ha egy kicsit elkezdek reménykedni, mindig újra elbukok. És azt látom, hogy még az eléggé csajozós ismerősömnek, akire mindig azonnal felfigyelnek a csajok, is sokszor nem megy a dolog. Miben reménykedjek akkor én? Miért ilyen átkozottul nehéz ez?
2015. márc. 23. 08:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Légy gazdag,
2015. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Retek, te vagy az? :D
2015. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Egyetlen esélyed, ha gazdag leszel.
2015. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
91%

Ezzel nagyon sokan vannak így,csak az ismerettségi körömben végignézve a fiúk 60-70 százalékának semmilyen kapcsolata nincs és nem is nagyon volt,a lányok undorodnak tőlük(tőlem is).A maradék hányad vagy beérte egy jólelkű,de ronda csajjal,vagy nagyon jól néz ki és tapadnak rá a csajok.

Így van ez,csak kevés fiú van,aki vonzó a lányok szemében,de az szinte mindegyiknek.A többieknek úgysem lesz nője.Izmosnak,jóképűnek,menőnek,rosszfiúnak,nagyszájúnak kell lenni.Ha csúnya vagy,max.csak kiröhögnek,ha egyáltalán hajlandóak tudomást venni a létezésedről.

Érdekes amúgy,hogy a fiúknak elég sok lány bejön külsőre,én az utcán szembejövők első 10 lány közül 7-8-al simán összejönnék,ha nem undorodnának tőlem.

2015. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Állítólag jóképű vagyok. Én is annak tartom magam. Túl izmos nem vagyok, bár a súlyomhoz képest mindig nagyon izmos voltam. Igazából izmon kívül nagyon nincs is más rajtam. Akkor se tudnék hízni, ha akarnék. Az anyagcserém is nagyon gyors. Egyszer egy testépítő ismerősöm azt mondta, hogy az ilyen alkatú emberek a legalkalmasabbak az izomépítésre.


Gazdagságról szerintem húszas évek elején még nem igazán van értelme beszélni, de jó háttérrel rendelkezem és kocsival járok. Ez tisztán látom, hogy bejön a csajoknak. Viszont tele vagyok magammal kapcsolatban kételyekkel, jelenleg nem ott tartok, ahol szeretnék és mondom, "kicsinek" érzem magam. Vannak korombeliek, akik úgy néznek ki, mintha 5 évvel idősebbek lennének nálam.

2015. márc. 23. 09:59
 6/38 Noydra ***** válasza:
10%
4: 60-70%? Na ne viccelj.:D Kikkel vagy te körbevéve?
2015. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

A 60-70% valóban túlzás, mondjuk úgy hogy kb a fele.

A többi viszont igaz.

2015. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy az hogy van, hogy a fiúk látszólag nagy részének nincs kapcsolata, a lányok látszólag nagy részének meg igen. Elvileg nagyjából ugyanannyian vagyunk :D Csak nem találunk egymásra? Bonyolult az emberiség...
2015. márc. 23. 10:58
 9/38 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a huszonéves korosztályban minimum másfélszer annyi a fiú, mint a lány.
2015. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Noydra ***** válasza:
Miért lenne ennyivel több fiú? Keressetek statisztikát, mert szerintem ez igen nagy baromság.
2015. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!