Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok. Lehet valaha még valakim? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 'selejtszámba' vesznek a fiúk. Az arcom ovális alakú, hájas és tokám van, a bőröm zsíros, a fogaim akármivel próbálkozom sárgák,bajszom van és mellem nincs, és a fenekem is nagyon lapos. Intenzíven sportolok mégse "látszik meg" rajtam az izom. A csípőm is keskeny. Szőrös is vagyok bár szőrtelenítek de kb 3 naponta újranő mindenhol (hasamon hátamon és mellemen is!). Soha nem tetszettem még senkinek, még csak flörtölni se flörtöltem. Most kerültem gimibe (nem buktam meg csak évvesztes vagyok) és az itteni fiúk közül senkivel nem beszélek, de nagyon még a lányokkal sincs közös témám. 5 éve focizok de a csapatba se sikerült beilleszkednem. Általános alatt iskolát váltottam mert kiközösìtettek,a másik suliban is csak 8. Végére sikerült barátokat találnom, de a fiúk utáltak. Próbálok rájönni hogy a külsőmön kívül mi baj lehet velem de úgy látom ez egy ördögi kör. Néha amolyan "rohamaim" vannak amikor rámtör a magány, semmibe veszek mindent és mindenkit és bunkó vagyok azokkal akik hozzámszólnak (magyarul a családommal és a tanárokkal) ilyenkor nem megy a tanulás és edzésre is képtelen vagyok elmenni. Ráadásul egy nőgyógyászati betegségem is van ami csak műtéttel korrigálható. Ezt a szüleimmel képzelen lennék megbeszélni ezért várhatok vele 18 éves koromig. Addig fizikai képtelenség hogy szexuális kapcsolatot létesítsek és e miatt is szorongok. Kialakulhatott nálam valami mentális betegség az évek során? Valami baj van velem? Lesz egyáltalán olyan férfi/fiú akivel kölcsönösen szeretjük egymást?
2016. szept. 7. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Küldj képet és kicsit segítek mit tehetnél.
2016. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet
2016. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 pukachi válasza:
Küldj képet
2016. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Egyenes út ***** válasza:
Küldj képet
2016. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bar en lany vagyok, de kuldj kepet, lehet nem is olyan rossz a helyzet :)

16/L

2016. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Küldj képet, biztos nem vagy olyan csúnya mint ahogy te azt képzeled.:) 17/l
2016. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Esetleg tudnék segíteni, hogy min javíts :)
2016. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem kuldok kepet. Szoval mostantol csak olyan valaszokat varok amiben nem kernek kepet. De azert kosz a szandekot.
2016. szept. 7. 19:04
 9/19 anonim ***** válasza:
ha akarsz küldj képet,tanácsot talán tudok adni
2016. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A nőgyógyászati probléma valószínűleg attól alakult ki, hogy nem érzed magad eléggé nőnek. A legtöbb betegség lelki eredetű. Az, hogy nem vagy megelégedve magaddal, nem szereted magad a kisugárzásodon is érződhet ezért taszítod az embereket. Ha elfogadod magad és pozitívan gondolkodsz már egész más lesz a kisugárzásod és vonzani kezded az embereket! Ez az én szerény véleményem. :)
2016. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!