Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok. Lehet valaha még valakim? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 'selejtszámba' vesznek a fiúk. Az arcom ovális alakú, hájas és tokám van, a bőröm zsíros, a fogaim akármivel próbálkozom sárgák,bajszom van és mellem nincs, és a fenekem is nagyon lapos. Intenzíven sportolok mégse "látszik meg" rajtam az izom. A csípőm is keskeny. Szőrös is vagyok bár szőrtelenítek de kb 3 naponta újranő mindenhol (hasamon hátamon és mellemen is!). Soha nem tetszettem még senkinek, még csak flörtölni se flörtöltem. Most kerültem gimibe (nem buktam meg csak évvesztes vagyok) és az itteni fiúk közül senkivel nem beszélek, de nagyon még a lányokkal sincs közös témám. 5 éve focizok de a csapatba se sikerült beilleszkednem. Általános alatt iskolát váltottam mert kiközösìtettek,a másik suliban is csak 8. Végére sikerült barátokat találnom, de a fiúk utáltak. Próbálok rájönni hogy a külsőmön kívül mi baj lehet velem de úgy látom ez egy ördögi kör. Néha amolyan "rohamaim" vannak amikor rámtör a magány, semmibe veszek mindent és mindenkit és bunkó vagyok azokkal akik hozzámszólnak (magyarul a családommal és a tanárokkal) ilyenkor nem megy a tanulás és edzésre is képtelen vagyok elmenni. Ráadásul egy nőgyógyászati betegségem is van ami csak műtéttel korrigálható. Ezt a szüleimmel képzelen lennék megbeszélni ezért várhatok vele 18 éves koromig. Addig fizikai képtelenség hogy szexuális kapcsolatot létesítsek és e miatt is szorongok. Kialakulhatott nálam valami mentális betegség az évek során? Valami baj van velem? Lesz egyáltalán olyan férfi/fiú akivel kölcsönösen szeretjük egymást?
2016. szept. 7. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na jo gondolom nem kuldesz kepet mar nem is probalkozom :) na szal előszöris ha zsìros a bőröd arra annyi minden van maszkok minden cucc ha az arcod duci ott a konturozas a smink az szinte mindenen segit ..... A tobbire is van egy ket jo megoldas de nincs kedvem feleslegesen legepelni mindet mert leesne az ujjam :D ha erdekel irj priviben es le
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*leirom elozo voltam
2016. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz képet hogy várod el hogy segítsen valaki? Fogamzásgátlót szedsz? A hormon háztartásod rendben van? Küld a képet vagy ne is írj ilyen kérdést.
2016. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nézd először is szerintem neked borzasztó önértékelési problémáid vannak. Ezzel kapcsolatban szerintem szakemberhez kéne fordulnod , esetleg vesd fel a szüleidnek (mondd el nekik ezeket a beilleszkedési problémákat stb.) ők biztos segítenek ebben. Vannak olyan dolgok amin TUDSZ változtatni csak akarni kell. A fogsárgaságon segíthet( fogfehérítős fogkrém , kiszűrni azokat a kajákat amik nagyon színezik , magyarul ne igyál kávét stb. , esetleg néha-néha eljárhatsz fogfehérítésre fogorvoshoz , de ne sokat , mert roncsolja a fogzománcodat). A bajuszt is le lehet gyantáztatni , vagy epilálni. otthon is tudsz tornázni foci mellett. rengeteg kiváló fenékformáló , alakformáló stb. gyakorlat , videó , rengeteg minden van fent neten , csak keresni és akarni kell. Felesleges siránkozni és magadat sajnáltatni , mert tudsz tenni az ügyeid érdekében. Zsíros bőrhöz csak meg kell találni a megfelelő ápoló-tisztító termékeket. arctonik , bőrradír , stb. elmehetsz kozmetikushoz is aki biztos tud tanácsot adni. Végül elárulom ,hogy az ovális arcot szokták a legszebbnek mondani (ha jól tudom) ,mert állítólag az a legarányosabb , legszimmetrikusabb.


Ne add fel!

2016. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták, mit tudnál kezdeni a problémáiddal ugyh nem írom le újra, de ezt a nőgyógyászati témat nem ertem,ha ott van vmi bajod az is ugyan olyan mintha máshol lenne a testeden nyugodtan mondd el a zsüleidnek tuti megértik, ha tudod h csak műteni lehet akkor gondolom voltál nődokinál és arról is biztos tudtak a szüleid, ha meg nem voltál menj el es kérdezd meg mit lehet a problémával kezdeni, nem vagy már olyan kislány. Tegyél azért h változzanak a dolgok,ne csak várj. Miért nem tudtál 5év alatt beilleszkedni a csapatba? Egyáltalán próbálkozol ? Azt, hogy az osztályba nem tudtál még csak csak megértem, bár nekem az is fura, hogy általánosba nem ment, a gyerekek nagyon könnyen barátkoznak, elsőbe csak játszottál valakivel :) a középsulit megértem, a kamaszok gonoszak. De a csapatban ugyan az a hobbitok meg ott mindenki oldott és kikapcsolodni megy. Ne síránkozz vegyél erőt magadon ! És ezt mind ugy mondom, hogy én is csendes és visszahúzódó vagyok, mégis mindig megeröltetem magam, hogy jobb legyen pedig sokszor nagyon nem könnyű .
2016. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sportolni nem sokat/sokáig kell, hanem ésszel és megfelelő étrenddel. Egyébként orvos bár nem vagyok, de pl. egy ösztrogénszintet érdemes lenne nézetni.
2016. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

A kérdést úgy tetted fel,hogy bennevan a "valaha" szócska?


Biztosan lessz "valaha" barátod,de ezt te sz*rd most le :)

Az legyen a kérdés,hogy lehet e holnap/jövőhéten/jövőhonapban valakim?


Mert ha: Lessz valaha,valakim? a kérdés.....

valaha=akármikor az életed során

valakim=ez lehet egy ronda csöves öregbácsi is.

Erre a válasz persze lessz.

:)

Érted mire akarom vinni a hangsulyt?


Ha egy lány össze szeretne szedni valakit,tetszeni akar egy fiúnak:


Úgy látja semmi sem áll elég jól rajta,ezerszer megkérdezi a barátnőit:Ez jól áll...ez jobban áll mint emez?

Magyarul szét aggódja magát feleslegesen,mert a lehető legelőnyösebben akar kinézni.

(De ez egyébként buli előtt is így van a lányoknál,ezért készülődnek másfél órákat.)


Ha viszont azt akarja,hogy valaha legyen barátja:

valójában nagyon szeretne barátot szerezni,de úgy érzi hiába készülődik úgy mint a többi lányok úgy sem fog jól kinézni.Ezért nem figyel annyira az öltözködésére,sminkjére,hajára.stb

De ha valóban ronda is vagy,még öltözködhetsz jól,lehet jó a sminked stb.

Csak sajnos lerombolták az önbizalmad,így rondának látod magadat.


Az önbizalma mértékéhez igazodva öltözködik az ember.

Ez mindenkivel így van,mert minél magasabb az önbizalmad,annál merészebb ruhákat veszel fel,többet költessz magadra,mert biztos vagy abban,hogy szebben fogsz kinézni tőle/jól fog állni rajtad.

Ha rondának tartod magad akkor semmiben nem vagy biztos.Nem vagy biztos,hogy egy szép fölsőben szebben fogsz kinézni.


Végszó:

Egy dolog kell,hogy megváltozz

BÁTORSÁG.

Ha bátrabban választassz ruhát,magyarul szebb ruhákra költessz,akkor már van mit rajtad megdícsérni.

pl.:Milyen jól öltözködsz,milyen szép a felsőd.

Ez már ad önbizalomlöketet,hogy továbbmenny egy fokkal,és megkérdezd a fodrászod mi lenne a legjobb sampon zsíros hajra(mert ők értenek ám ehhez is).

Megdícsérik a hajadat is,azért is megdícsérnek....és így tovább...

De ez nem lessz ilyen egyszerű,mert ha látnak rajtad egy kis önbizalmat,azt ujra összetörik.

De le kell küzdened,hogy ne hasson a dumájuk.

Sajnos nem lessz könnyű dolgod az biztos.


Van aki viszont elmegy 2 beszélgető lány mellett,és már kap is egy dícséretet a háta mögött,vagy belenéznek a szemébe,elmosolyodnak,és megigazítsák a hajukat..

És minden lány megigazítsa a haját,az a tipikus lánydolog ez is,ami az őrületbe tud engem kergetni,mert az ok,hogy nincs rá indokuk.De hogy ugyan úgy áll utánna a hajuk az nagyon aranyos!!!!!! :)

Megsimogatják a hajukat. XD

Mi értelme ennek? :)


17/F

2016. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Papi Gonzales ***** válasza:

megválaszoltad a saját kérdésed....

a nagyon csőnya embereknek nem lehet senkije...nem szabad!

2016. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ugy döntöttem segitek.

A kicsi mell ellen nem tehetsz sokat. Nekem is elég kicsi,de még a tiéd is növésben van. Hordj pushup-os melltartot,ugy nagyobbnak fog tünni. Minden lány ilyent hord,legtöbbje.

Ha szeretnéd,hogy a popod nagyobb legyen akkor guggolj sokat. A neten fentvan hogy kell guggolj a jó poppoért,és megfogod látni az eredményt,de csak honapok multán. (személyes tapasztalat.)

Ird be a netre mit tegyél a zsirosabb bör ellen. Vannak erre már kenöcsök is.

NE BOROTVÁLKOZ! Menj kozmetikushoz,és gyantáztass! Mindenhol! Keress olyant aki intim gyantázást is vállal,ha már ott is szoktad.

A külsödről ennyit tudok mondani. Törödj magaddal. Ne hanyagold el magad. Nekem sok olyan lány barátom van aki csunya,és imádom őket,nagyon jó lelküek! És ők felválallják,hogy csunyácskábbak mint egyesek! És teljes életett élnek.

A barátkozással kapcsolatban. Beszélgess el erről a testvéreddel,vagy kérd szakember segitségét!

A nőgyogyászati betegségről sürgösen szolj anyukádnak. Csak az ő segitségével jutsz előre,hiszen ő az anyukád és nagyon szeret,ne szégyeld magad előtte! :)

Ne légy bunko. Ezért ilyenek veled is.

Nekem volt egy osztálytársam aki csunyácskább és nagyon "csesztették" és egyik évbe mosolyogva jött be,és lettek barátai képzeld! Nem lett nagyon közkedvelt,de vannak igaz barátai,mert kedves,és segit másoknak. Még énis meglepödtem amikor kértem buszjegyre pénzt körbe,és ő adott. Nagyon nagyon kedves volt tőle,persze vissza is fizettem másnap. Próbálj másokkal kedves lenni,és mosolyogj. Elöszőr a barátkozási próblémákkal kell küszködnöd,a fiúkat addig hanyagold. Ha lesznek barátaid a fiuk is szoba jönnek,s találkozunk a következő kérdésnél,amikor elboldogulsz már ezekkel a dolgokkal is.

Igen. Egy betegség amit önbizalomhiánynak,és depresszionak hivnak,és antiszociálisnak.

De ne aggodj,még van időd. De most kell cselekedned,ha nem akarsz 30 éves szüz lenni,valami rossz munkával aki a szüleinél él.

2016. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!