Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány evesen engednétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány evesen engednétek a lanyotoknak hogy a baratjaval egyutt aludjon?

Figyelt kérdés
a fiu nagyon aranyos es mar fel eve egyutt vannak nagy a szerelem :)
2016. szept. 8. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
hány évesek vagytok?
2016. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam amikor összejöttünk a mostani barátommal,anyukám teljesen megértő volt az ügyben,csak a fogamzásgátlót szerette volna.Kb 4-5hónap után feküdtünk le egymással.
2016. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

12 évesen, mert 17 évesen már 2 gyereknek kell lennie. Hozományt gyűjtsétek majd be, és ne feledkezzetek meg az első éjszaka jogáról sem!


Igazából én már 15 évesen együtt aludtam az akkori barátnőmmel.

2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor engedték meg amikor már 18 múltam és több mint egy éve voltunk együtt. De nem feküdtünk le még egy évig onnantól és nem is szándékoztam volna egy ilyen együtt alvás alkalmával elveszíteni.
2016. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
15-16
2016. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát erre csak azt tudom mondani (hogy egy klasszikust idézzek): a f#sz nappal is feláll.


Szóval innen nézve szerintem már totál mindegy mikor alszanak együtt, ha akarják nappal is megoldják. Inkább azt mondanám, hogy legalább 1-2 hónapot járjanak előtte, ha ilyen 15-16 évesek még csak.

2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lányom 15, a fiu 17 lesz decemberbe .
2016. szept. 14. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!