Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, lány. Azt látom mostanában mindenhol, akár itt az oldalon vagy a suliban, hogy minden 13 évesnek már "kapcsolata" van. Ez számomra nagyon furcsa, szerintem ennyi évesen nem ilyenekkel kéne foglalkozni még.

2016. szept. 9. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő dolguk, majd megbánják.
2016. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod hugi dúl a szerelem :D Amúgy mi ezzel a bajod? xD
2016. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsonak: na es neked mi azzal a bajod, h o megkerdezi? Nem teljesen mindegy?

Amugy meg ha nekik ez igy jo, akkor felolem azt csinalnak amit akarnak, nem ram tartozik es nem is engem egetnek ki vele. Ennyi

2016. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oviszerelem. :)
2016. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem sincs semmi értelme hiszen ráér
2016. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond amíg nem csinálnak hülyeséget!ez nem kor függő hanem érettség egy 15-éveslehet olyan tapasztalt mint egy 20-éves.meg amúgy is a tapasztalat minden téren fontos
2016. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!