Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem? Leggyors...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Leggyorsabb halál?

Figyelt kérdés
Már 5 éve szerelmes vagyok egy fiúba, de ő még csak köszönni is ritkán köszönöm nekem.. elég ronda vagyok (mások értékelése szerint 10/6-7) de ez lényegtelen.. szerintem ronda vagyok.. és dagadt is.. beteges féle vagyok.. talán ezért is nem vett észre engem sosem az a fiu.. ezért eldöntöttem, hogy tovább nem akarok így élni.. szerintem értitek.. mi a leggyorsabb halál?
2016. szept. 9. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Talan a remek kisugarzasod miatt nem figyelt fel rad eddig a fiu. Ne sajnaltasd magad. Valtozz meg. Mond el neki az erzeseid. Senki sem akar egy buvalb.szott leanyzoval lenni. Sok sikert.


27N

2016. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő a suliban egy menő gyerek.. nagyon jól is néz ki.. ha elmondanám neki, és (tuti) azt mondatná, hogy neki kicsit sem teccem, beégetne mindenki előtt,és akkor már 100% lenne, hogy mit szeretnék..
2016. szept. 9. 21:10
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg beegetne, akkor megis mit szeretsz benne 5 eve?! Keress valaki mast.
2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Inkább csak a kinézete miatt.. tudom hülyeség.. régebben egymás mellett ültünk órákon, akkor rendes volt velem.. de mér tök bunkó mindenkivel :S
2016. szept. 9. 21:14
 5/15 anonim válasza:
93%
Jaj már. Olyan szekér után futsz ami fel sem vesz. Megakadt nálad a szalag? Vannak más pasik is a földön csak körül kellene nézned. Ezt nőként irom.
2016. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztosíthatlak róla, hogy ha lehetne ,,kiszeretnék,, belőle, de nem tudok mit csinálni..
2016. szept. 9. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Vegyel erot magadon. Meg ez eleg gyerekes. A kinezete miatt..ugyanmar. De ha neked jo ez a vergodes, hajra. Ez az egesz butasag. El nem tudom kepzelni mit lehet szeretni egy amugy bunko pasiban. Ezt magyarazd el.
2016. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mint már az előző kommentemben is írtam, nem én döntöttem úgy, hogy szeretni akarok egy bunko gyereket..
2016. szept. 9. 21:27
 9/15 anonim válasza:
93%
Nem önsajnálkozni és picsogni kellene hanem továbblépni.
2016. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez eleg hulye valasz. Csak nem akarsz ismerkedni. Jo neked ez a szenvedes, de utana varod a csodat. Maradj igy. Erdekes, en tuleltem hogy volegenyem elhagyott. Beletorodtem es kesz. Ismerkedek masokkal. Ti meg csak nem is jartatok. 😑
2016. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!