Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda adjam neki a pénzt? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adjam neki a pénzt? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok és 16 éves vagyok! apa nélkül élek most vesztettem el az apukámat! anyukámmal és bátyámmal(1) élek! Barátom van már több mint egy éve akivel nagyon boldogok vagyunk! Barátom ő 19 éves anyukája apukája rákban haltak meg ! ő most árvaságiból él meg tehát nagyon kevés a pénze hó végén éppen hogy kibírja a pénze! Anyukája úgy halt meg hogy neki volt egy zsírcsomója amiből rák lett vagy én már nem is tudom de sokat cigizett (és a barátom apja is ugyan így volt apukája is cigizett) és barátomnak is van egy zsírcsomója és ő is cigizik én a barátomat nem akarom elveszíteni és hogy írtam kevés pénze van ezért hogy elmehessen a kórházba pénz kellene neki! én nekem van pénzem oda is akarom neki adni! de úgy félek mert anyu ezt nem tudhatja! és ha megtudja akkor engem tuti megver! mert kiskorom óta bánt üt ver olyanokat mond h álljak ki a sarokra pénzt keresni meg ilyenek bátyám se különb ő is bánt nagynak érzi magát! ők ketten ellenem vannak folytan belém kötnek belém rúgnak lealáznak! barátomnak oda akarom a pénzt adni jó ötlet lenne ti oda adnátok neki a pénzt mert én oda akarom adni mindenféleképp csak félek !!


UI.: barátomnak volt már mikor fájt a csomója volt vele már régebben orvosnál azt mondták neki ha nő vagy fáj akkor kiveszik! és most el akarna menni kivetetni



2016. febr. 10. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
valóban változatos hely ez a Magyarország...
2016. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Leállnék a szerekkel a helyedben.
2016. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem így működik. Ès mióta felnőtt kategória? Menjen orvoshoz. Majd ő tovább küldi ha van valami. Amúgy azèrt van a tb. Ne add neki. Naív vagy.
2016. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Adj neki pénzt,majd a sors meghálálja a segítségedet.
2016. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem csak a felkiáltójel létezik.
2016. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
ez nem jó kategória egyébként
2016. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most a kategóriával kell foglalkozni? -,-
2016. febr. 10. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg van társadalombiztosítás, miért kéne fizetni azért, hogy kivegyék neki? Istenem..
2016. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Èn is ezt írtam. Van tb. Bár felesleges bármit is írni úgyis odaadja xd
2016. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem te ne csinálj semmit, a TB megoldja az ilyet.

amúgy meg ha cigizik és tudja hogy mind a két szülője rákban halt meg, akkor azt is tudnia kéne hogy sokkal hajlamosabb a rákra mint az átlag ember.

ennek ellenére mégis cigizik.


"kevés pénze van ezért hogy elmehessen a kórházba pénz kellene neki"

rakja le a cigit, és mindjárt lesz neki pénze.

amúgy meg ő kéri tőled a pénzt?

2016. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!