Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem? Leggyors...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Leggyorsabb halál?

Figyelt kérdés
Már 5 éve szerelmes vagyok egy fiúba, de ő még csak köszönni is ritkán köszönöm nekem.. elég ronda vagyok (mások értékelése szerint 10/6-7) de ez lényegtelen.. szerintem ronda vagyok.. és dagadt is.. beteges féle vagyok.. talán ezért is nem vett észre engem sosem az a fiu.. ezért eldöntöttem, hogy tovább nem akarok így élni.. szerintem értitek.. mi a leggyorsabb halál?
2016. szept. 9. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

minden egyes lánya bunkó pasikat szereti:D ezt aláirom...

az olyanokat, akik visszabeszélnek a tanárnak, mindenből csak a hülyéskedést tudják kihozni...na meg igen, ecsethaj, mellette szép kopaszcsikkal, ülepes gatya, meg aranyóra...ez kell a mai lányoknak :)

2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy?
2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan ezért akarsz meghalni? Kérdező, én 13 éve szeretek reménytelenül egy lányt. Az 5 évecskéddel seholse vagy hozzám képest, hidd el nekem :D

És amúgy mit vársz, mit írjunk? Ugorj az intersziti alá, vagy vegyél be gyógyszert? Egy élőnek honnét kéne tudnia, mi a leggyorsabb halál?

2016. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En mar 10eve szerelmes vagyok valakibe es ugyan igy gondolkodom magammal kapcsolatban. Ja es o se koszon nekem. Lepj tul rajta (mondom en)
2016. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az a tipus ami alltalaban a konyvekben/filmekben igy van: luzer csaj akit senki sem vesze eszre szempillantas alatt a suli legmenobb sraccaval kavar...

Csak a baj h ez egyaltalan nem igy van az eletben... tapasztalatbol mondom. Mindenkinek a suli legmenobb sraca tetszit, ezert o a suli legmenobb sracca. Tudom h ez nem olyan mint ahogy mondjak h szeress ki belole. Nkm is tetszett egy ilyen srac es megmondtam neki... nem lett sokkal jobb mit mondjak mert utanna osszejott a legjobb baratnommel. Nade a lenyeg h vagy fogadd el a tenyt h nem lehet a tied es gondolj rola csunyakat vagy mondd el neki es makd meglatod mi lesz, hosz YOLO!

Remelem segitettem! :)

2016. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!