Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki eggyel felettem jár. Igazából már tavaly is érdekelt, de nem tudom valahogy lemondtam róla. Ő nagyon közvetlen mindenkivel, ezért sem tudok nagyon kiigazódni rajta. Volt egy lány aki tetszett neki, évfolyamtársa volt és közös órájuk is akadt, és írt neki, viszont nekem magától sose írt. Már az a lány nem tetszik neki mert nagyon nagy khm hadd ne mondjam mi:D Na mindegy nem is ez a lényeg, de ő picit gyerekes, és ment velem szembe a folyosón és meglökött, de nem úgy mint a haverjait szokta, hanem egy pillanatra megállt mellettem és elmosolyodott, nem tudom hogy ez vehető-e valaminek vagy nem. Amúgy suliba ha lehet mindig odajön hozzám, de szerintem az előző lány miatt félénkebb lett, és hogy nem írt ezt igazából úgy veszem le, hogy nincs esélyem nála és csak egy haver vagyok, de ha ti azt mondjátok hogy talán mégis akkor nem mondok le erről még mert ő tényleg olyan ritka, mármint egy érték szerintem. Szóval köszönöm, hogyha elolvastátok és ha kevés az info vagy valami szivesen írok még privátba, és előre is köszönöm a válaszokat. 15/l 16/f

2016. szept. 10. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán van esélyed. Az ,hogy nem ő ír az nem azt jelenti,hogy nem érdekled :)

És ez a kis meglökés is jelentheti azt ,hogy kicsit jobban érdeklődik irántad.

Beszélgess vele sokat. :)

2016. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ritkának és olyan nagy értéknek tartod, akkor mi a fenéért mondanál le róla!? Beszélgess és éreztesd vele, hogy sokat jelent neked. Ne hagyd annyiba, mert bánni fogod késöbb!
2016. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!