Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nevetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nevetséges vagy sem egy fiú talptól combig begipszelt lábbal a suliban?

Figyelt kérdés

Sajnos holnaptól így kell járnom suliba 2 mankóval. Félek, hogy nagyon nevetségesnek fognak találni. Pláne a lányok. Arra, hogy a fiúk kiröhögnek, már előre felkészültem :(

Szerintetek?



2016. szept. 11. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, szerintem nem te döntöd el, hogy abba akarsz suliba menni, vagy nem. Gondolom én, baleset történt és, hogy meggyógyulj erre szükség van. Ezen nincs mit nevetni, aki meg kinevet abba állísd bele az egyik mankód, és akkor nem nevet majd.
2016. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki:)

Kozepsilis vagyok, egyik evfolyam tarsam is ugy jarkal, buszozik semmi gaz/ciki nincs benne!:) ne aggodj:) 16/l

2016. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
én egyenesen örülnék ha begipszelt lábbal és mankóval járkálnék a suliban
2016. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért?
2016. szept. 11. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ádám te vagy az? Nem nevetséges és nem ciki valószínűleg még sajnálatot is fog kelteni az emberek szemében. Max azon fognak nevetni hogy hogyan sikerűlt eltörnöd stb
2016. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az mióta nevetséges hogy valakit baleset ért, vagy megsérült? aki ezt kineveti, az megérett a halálra
2016. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, még sose merült fel bennem hogy ilyen gondolatok lehetnek abban akinek mondjuk gipszelt a lába..ez nagyon szomorú...Egyáltalán nem nevetséges, sőt sajnálnám mert a gipsz akárhol van idegesítő és kellemetlen. Szerintem senki se gondol arra hogy "haha de vicces eltörte a lábát, csak mankóval tud járni, de úgy is biceg, mindjárt orra esik, na gyertek csajok vele se beszélünk többet akkor se ha meggyógyult a lába, ennél égőbb dolog nincs is!"
2016. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kicsit sem ciki. Odamennèk megkèrdezni hogy törtènt, tudok e valahogy segíteni, ès a többi. Egyáltalán nem nevetsèges, maximum akkor nevetnèk ha úgy mesèlnèd el a sztorit, hogy az vicces, vagy te is poènnak fogod föl, de ha ezt teszed, akkor sem rajtad nevetnènk, hanem veled. Ès a kettő között mèrföldek vannak ;).

15/L

2016. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az egyik haverom is igy járt és neki se volt ciki. Sőt még segitettek is mindig neki.
2016. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok!
2016. szept. 11. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!