Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek nevetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nevetséges vagy sem egy fiú talptól combig begipszelt lábbal a suliban?

Figyelt kérdés

Sajnos holnaptól így kell járnom suliba 2 mankóval. Félek, hogy nagyon nevetségesnek fognak találni. Pláne a lányok. Arra, hogy a fiúk kiröhögnek, már előre felkészültem :(

Szerintetek?



2016. szept. 11. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de örülnék neki, ha a kiszemeltem eltörné a lábát XD

Mármint nyilván nagyon rossz lehet neki, meg az ugye senkinek sem kellemetlen, és sajnálnám is, de így legalább lenne ürügyem odamenni hozzá és megszólítani, nem rettegnék annyira, hogy esetleg hülyének néz. És ki tudja, lehet pont te is így jársz majd, és a lány, aki eddig titkolta, hogy bejössz neki, meg mer majd szólítani.

De amúgy tényleg semmi ciki nincs benne. :D

2016. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Eltort a lábad es azert kell gipszben lenned, ebben nincs semmi ciki.. a lányok egyebkent nemhogy cikinek nem fogjak tartani a gipszedet, de még korul is fognak ugrálni.

Mikor nekem volt gipszben a labam, engem a gimiben körülugráltak a csajok, nyugi a gipsz inkabb menő mint ciki ;)

2016. szept. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!