Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Lépnem kellene? Tetszem neki? Vagy jobb ha elfelejtem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már tetszik egy idelye. Pár hétig nagyon közel kerültünk egymáshoz, odajött a szünetekben stb, aztán egyik percről a másikra hisztis lett. Én sem a türelmemről vagyok híres. Kiakadtam s elmondtam neki, hogy tetszik. Azt tetszem meg minden, de van egy másik lány. Nem beszéltünk egész nyáron. Idén megint kezdtünk beszélgetni s viszajöttek a régi érzéseim. Nagyon sokszor megölel, átkarol. Vagy volt egy este, hogy ketten voltunk, sötét volt miközben vártunk valakit. Hülyéskedtünk, beszélettünk s eléggé közel kerültünk egymáshoz. A lábaimat az ölébe vette vagy ráfeküdt a combomra... :) Nagyon bizonytalan vagyok a dolgokban, előre is köszönöm a válaszokat. Puszi mindenkinek! <3

2016. szept. 13. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

1. ideJe


2. talonban tart téged, felejtsd el

2016. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne ha mostmár nem csak valamiről dumálnátok,hanem rólatok,s megbeszélnétek,hogy biztos csak barátságra futja köztetek,vagy netán több is lehetne...

Az őszinte érzéseid kimitatása nagyon fontos!

De az tuti,hogy kedvel téged,ha ennyire közeledben szeret lenni!

Sok sikert!

Majd írj privátban,hogy mi lett :)

2016. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire közelít, akkor hagyd csak rá a dolgot, menj bele amibe lehet, de azért nem te fuss a szekér után.

Vigyázz nehogy csak kihasználjon, mert lehet hogy tudatában van vele, hogy tetszik neked, és nem akarja erőltetni magát, hiszen elérte amit szeretett volna.

Ha kettesbe kerültök, főleg estefelé, akkor nyugodtan próbálhatsz minél közelebb lenni felé, és hátha veszi a lapot :)

2016. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hallottam róla, hgy elég sok lánnyal beszél meg talkozik velük.. nem tudom. Nem igazán szokott rámirni.

Köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!