Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha egy fiú rocker, és úgy is öltözködik?

Figyelt kérdés
A bandáspóló, már nálatok alapból betesz? Vagy nem érdekel?

2016. szept. 17. 16:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Áááá, a smink maradjon az emo-ké, bőrkesztyűt szerintem még télen sem veszek:D
2016. szept. 17. 17:08
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
Nekem kifejezetten tetszenel, sot, lehet, lenyulnam egy-egy polod :D 16/L
2016. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
lenyúlni letudnád, az máskérdés, hogy jó lenne-e rád, mert nem pávagyerek alkatom van:D
2016. szept. 17. 17:32
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem zavar.De nem tetszik.
2016. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a saját ízlése. Én bírom az ilyen srácokat
2016. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

imádom a rockereket


18L

2016. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Imádom a rockzenét, és a rockereket, de jobban bejön, ha egy pasi tényleg úgy öltözködik, mint egy rocker (azaz a saját egyedisége minimum nyomokban fellelhető benne), nem pedig ezt az idézőjelben "kötelező" tucat-rocker bandaspolo-feketefarmer-feketetornacipő divatot követi.

Persze ezzel sincs semmi bajom, mindenki úgy öltözködik, ahogy szeretne, az a lényeg, hogy jól érezd magad a ruháidban. :)

2016. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar :D
2016. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Rozsda~RUST ***** válasza:
Én is hasonlóan szoktam , néha egy-egy mellény/bakancs. Szegecsem nekem sincs , nem is hiányzik. Sminkelni szeretnék buliba , de nem tudok és a nővérem sem jó benne , de majd egy kicsi szemfestéket mindenképp rakatok next time-ra. Hajam nekem nem olyan mint neked , hanem mindenhol középhosszú. Te miket hallgatsz?
2016. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Asking Alexandria, Pierce The Veil, Black Veil Brides, Sleeping With Sirens, Slipknot, Bring me The Horizon, Bullet For My valentine, Motionless In White, Falling in Reverse, Andy Black, Breakimg Benjamin, Road, Depresszió, Fit For Rivals, Icon for Hire, Slipknot, Rise Aigainst, Nirvana, Deuce, Hollywood Undead, Down & Dirty, Make Me Famous, Green day, Halestorm, Linkin Park,Nine Lashes, The Offspring, Foo Fighters, Sum41, Skillet,System Of a Down, Three Days Grace, Saint Asonia, We are harlot, We came as romans
2016. szept. 18. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!