Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha egy fiú rocker, és úgy is öltözködik?

Figyelt kérdés
A bandáspóló, már nálatok alapból betesz? Vagy nem érdekel?

2016. szept. 17. 16:11
1 2 3
 21/26 Suga93 válasza:
100%
Tökéletes ideál *-- *Inkább legyen Rocker mint egy elcseszett ecset :'D
2016. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

12es vagyok

Annál jobb :3

2016. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Juj szereted Deuce-t?? :o Van tetkó a karomon róla :D Én pont ma akarok az öltözködésben 360 fokos fordulatot venni. Annyit tudok hogy nem érzem így jól magam és rockosabban kell öltözködnöm. Bocsi de mivel nem lány vagyok így nem tudok a kérdésekre válaszolni. Amúgy ne foglalkozz szerintem más véleményével és az a lényeg hogy magadnak tetsszen. Valahogy úgy érzem hogy nincs barátnőd és nekik akarsz megfelelni hogy valakit szerezz. Ha normális lányt keresel nem a külsőd alapján fog beléd szeretni szerintem. A belső sokkal fontosabb. De sorry ha rosszul látom a dolgokat. :'D 20/F
2016. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szeretitek Deucet? :'D annyi jó ember van a gyk-n. Kérdrző, utóbbi válaszodból csináljunk "melyik bandát találod meg legelőbb" szókeresőt xD

Amúgy nem zavarna, sőt. Csak az a frizura nekem nem jön be, de ha jól áll akkor az se gond. Az én hajam is hülyén áll, biztos csak komplexusok xD

16/l

2016. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
ohh... A mi sulinkban az egyik srac konkretan azzal ltt "hires" h rohadtjo bandas poloi vannak, mindig amikor elmegy a folyoson, jonnek az ilyen mondatok h "jon a ferjem" stb xdd
2016. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hogy zavar? Épp ellenkezőleg. Tulajdonképpen elléggé hasonlítunk. Nem vagyok egy társasági alkat, inkább olyan "művészlélek" típus. A rockzene a mindenem. Amikor írtad, Skilletet is hallgatsz ... omfg. Hardcore Skillet fan vagyok, de a klasszikusokat is imádom (lásd. Nirvana) Öltözködést illetően nos igen, szakadt szűk farmer és converse. A kéket vagy a vöröset (bordót) imádom kombinálni a feketével. Huh, szval mindenképpen egy rocker fiú lenne számomra az ideál, kár, h nem ismerek senki hozzád hasonlót, pláne nem olyat akit érdekelni a nem ribi félénk kategória. 14/L
2016. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!