Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gáz az exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz az exemmel táncolni szalagavatón?

Figyelt kérdés
Testalkatilag csak vele illek össze, sajnos kevés a fiú, külsőssel nem lehet táncolni. Majd' egy éves, viharos kapcsolat, tavaly szakítottunk. Nem vagyunk rossz viszonyban, de azért mégiscsak fura lenne. Meg neki is komoly kapcsolata van, nekem is... nem tudom mi sülne ki belőle. Vagy inkább mondjak le a táncról, nehogy botrány legyen?
2016. szept. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Amerikai pite? :D
2016. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

? Abban is van ilyen? :D

Regen lattam, nem emlekszek. Nem kitalaltam, tenyleg ez a szitu. :/

En nem bannam, ha nem kene tancolnom, de anyumek nagyon szeretnenek latni meg mit tudom en, szoval miattuk bannam, nem szeretnem, ha szomoru lenne :/

2016. szept. 18. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
kérj pár cserét, ha nem szeretnél, de ha van mindkettőtöknek kapcsolata, és nem vagytok rosszban sem, akkor nem gáz. Nem a legjobb páros, ez érthető, de semmi gáz nincs benne.:)
2016. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nem lesz semmi, ha vele táncolsz. Ha jó viszonyban vagytok, akkor nyugodtan.
2016. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!