Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk és most nem tudok vele találkozni mert kollégiumba vagyok és nem tudok sehgogy sem elmenni hétvégéim meg folyton edzéssel és versennyel telnek el...a barátnőmnek mostanában egyre többször van rossz kedve és folyton rajtam vezeti le és az exe is közbe jött meg minden,szoktak találkozni de nem jönne vele össze barátnőm mert megbántotta csúnyán és a szemembe mondta,hogy nem tudja hogy ki iránt mit érez majd rá 1 hétre...teljesen odaáig meg vissza volt értem most megint rossz a kedve és nem mondja el soha hogy mi a baja,csak annyit,hogy mindegy,meg nem fontos..és ha eröltetem,hogy mondja meg,akkor megharagszik..lehetséges,hogy az exével találkozgat és az valamit csinál neki ami miatt rossz kedve van,vagy barátnőm szereti és az pedig nem? Teljesen össze zavarodtam és nem tudom mit kéne csinálnom,hogy olyan legyen minden mint régen

2016. szept. 25. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát a távkapcsolatok általában rosszul végződnek..Lehetséges, hogy pont ez a baja, te nem lehetsz vele a távolság miatt, valamint még szereti az exét.. Nem tudom, én a helyedbe kilépnék ebből a kapcsolatból, mielőtt még nagyobb csalódás lesz a dologból..
2016. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!