Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jó fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen jó fiú-lány barátságunk?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos barátom és folyton veszekedünk és megharagszik rám, de nagyon apró dolgokon feltudja húzni magát és mindig nekem kell kiengesztelni ami nem baj csak az hogy 2 hetente összeveszünk:/ Ezen akarok változtatni de nem tudom hogy hogyan vigyem véghez. Ebben kérnék segítséget.

2016. okt. 5. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik gyermekem
2016. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán neki kéne változtatnia...
2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg előzékenyebb lenni,a beszélgetéseitekben mindig fűzz a mondandójàhoz valami kedveset, bátorítót ami neked csak egy mondattal több neki viszont sokkal jobb kedve lesz:)
2016. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végleg összevesztünk. Megmondtam neki hogy unom már és elegem van. Azóta egymásra se nézünk, mintha levegő lennénk egymás számára.
2016. nov. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!