Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolytalanbol lett mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolytalanbol lett mar komoly kapcsolata valakinek?

Figyelt kérdés
Egyaltalan lehetseges?

2016. okt. 9. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolytalanból lett már komoly...komolytalanból már lett még komolytalanabb:D komolyból lett komolytalan.

Egyébként pont olyan helyzetben vagyok mint most te , hogy ezen gondolkodhatnék...elég bonyolúlt a dolog. Először a legtöbb nővel mostanában úgy kezdem ,hogy csak szex stb hiszen abból nem lehet baj--aztán közben megkedveljük egymást nyilván fordítva is igaz, szóval szerintem simán lehet csak nem szabad túl komolyan venni.

2016. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, bár első osztályos koruk óta együtt voltak :D
2016. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem.Házasság lett belőle.
2016. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az elején csak flörtöltünk, stb... nem szerettük egymást, csak játszadoztunk, csókolóztunk, mert nem akartunk kötött kapcsolatot (akkor en 14 voltam ō 15) tudtuk hogy ott van majdnem az egesz elet es csak élvezetbōl tettük az egészet. Most meg szeretjük egymást, komoly kapcsolatunk van mindjart egy éve.
2016. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi csak hétvégente találkoztunk eleinte, együtt mentünk kocsmázni stb, smároltunk, szexeltünk. Aztán én észrevettem, hogy kezdek érezni iránta valamit, több, mint kedvelés..... Aztán ő bevallotta, hogy szeret, és hogy kapcsolatot szeretne. 1 hónap után jöttünk össze, azóta is együtt vagyunk ^^ lassan 2 éve <3
2016. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!