Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire illik egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire illik egy felnőtt (férfi) problémamegoldásához?

Figyelt kérdés

Tömören a lényeg.

Egy éve távkapcsolatban élünk egyelőre még.

Megharcoltunk ezért a kapcsolatért rendesen, de az elmúlt pár hónapban sok volt a veszekedés, nem is találkoztunk, többször szakítottunk. De egymás nélkül sem megy, ez biztos, részemről 100%. Először miatta nem ment az összeköltözés, mindig kérte, hogy várjak, én vártam. Viszont most meg nekem lett olyan jellegű elfoglaltságom, ami ideköt jövő júniusig. Ezt közöltem vele, erre azt mondta, hogy oké, akkor ennyi volt, keres mást. (Amúgy általában mindig ezzel jön, hogy keres mást, majd utána bocsánatot kér, hogy nem gondolta komolyan.) Felajánlottam, hogy kimegyek pár napra és megbeszéljük a dolgainkat, de azt válaszolta, csak akkor menjek, ha maradok végleg.(!!!) Egyébként ne, mivel neki már nem kell ilyen ingázós kapcsolat.

Fiatalabb koromban még ugrottam volna eljátszva a hős szerelmest, de ma már mérlegelek.

Mit gondoltok erről? Csomagoljak és menjek, hagyjak itt mindent? Vagy a kapcsolatot hagyjam?


2016. okt. 8. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy általában mindig ezzel jön, hogy keres mást, majd utána bocsánatot kér, hogy nem gondolta komolyan."


Egyszer még elmegy, az ember mond indulatból olyan dolgokat, amiket utána megbán. Jó esetben tanul belőle. De ha valaki újra és újra elköveti azt, amiért bocsánatot kell kérnie, amivel tudja, hogy megbántja a másikat, akkor már komolyan felmerül az érzelmi éretlenség. Én egészen biztosan nem akarnék ilyen emberrel összeköltözni.

2016. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kapcsolat max. reszedrol 100%-os, o maximum vergodik, mert gyava megmondani, hogy finito.
2016. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha holnap repülőre ülnék, és kimennék hozzá végleg, akkor SZERINTE minden okés lenne. De ez nem fog menni...
2016. okt. 8. 14:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át mit adsz fel miért!!Nekem elég önzőnek tűnik a másik fél a leírtak alapján.
2016. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És még zsarol is!!A szerelem vagy szeretet nem így működik.
2016. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit momdanék? Akkor keress mást!
2016. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azt hittem, mindenki azt írja majd, hogy menjek utána, ha szeretem, mire várok még stb. Vagyis én leszek a hibás, de nem, és ez tökjó érzés.

2016. okt. 8. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy neki nem menne nélküled. Mondjuk köszönöm de távkapcsolat nekem sem kéne. Neked kell tudnod mi a fontosabb.
2016. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as,

Ezt miből gondolod? (neki menne nélkülem is)

2016. okt. 8. 16:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval, hogy te 100%-ban alkalmazkodj hozzá, ő meg már az 1%-ra is azzal reagál, hogy "keress mást!" - nem tűnik egy lángoló, nagy szerelemnek.
2016. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!