Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem . Mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem . Mit csináljak? (ReRészletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal lány vagyok és beleszerettem egy 27 éves pasiba akinek van egy felesége és egy gyermeke . Mit csináljak ? És ne írjatok olyat hogy ez csak fellángolás , csak tetszik neked , ez nem szerelem . Mert ez igenis az csak az én részemről. Nem éreztem még senki iránt sem így.Nem tudom elfelejteni vele szoktam álmodni számomra ő a tökéletes pasi . Mind lelkileg mind testileg . Kérlek mondjatok valamit . Mit csináljak ?

2015. júl. 14. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Fellángolás, elmúlik... Nem tudom mennyi idős vagy, ha tippelnem kéne 14 lehetsz. Hidd el csak így érzed mondj bármit... Hormonok működnek, ilyesmi... Ez nem igazi szerelem.
2015. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve tart . Még mindig azt mondod hogy nem igazi szerelem
2015. júl. 15. 00:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha az is fel kell adnod. Tudod hogy nincs esélyed. Lehet fáj meg minden... de el kell felejtened.
2015. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én próbálkozok hidd el de ez miatt annyit sírok hogy az nem igaz .
2015. júl. 15. 00:11
 5/10 anonim válasza:
Csinálj listát arról hogy miért jársz rosszul azzal ha őt választod és tedd ki az ágyad mellé. Nekem ez bejött és hamar lemondtam az illetőről :) Ma már az is furcsának tűnik hogy valaha is vonzónak találtam pedig másfél évig rajongtam érte
2015. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet aranyos vagy de nem tudsz mindent
2015. júl. 15. 00:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Sak mindent leírtam de ez egy bonyolultabb dolog azoknál
2015. júl. 15. 00:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik egy srác, fél évvel idősebb csak nálam,jól ismerem, és igen szeretem, és igen ez szerelem, és igen még talán össze is jöhetünk(de ez nem biztos) és tudom van olyan hogy valaki nem tud elfelejteni valakit, voltam így(és vagyok) és tudom hogy nagyon szar. de ha több mint 10 év van köztetek, és családja van, hiába ő a tökéletes, csak szerinted az, szerinte nem. erre kell gondolni. nem jó dolog ez, de találsz majd mást. ezt így nem nagyon fogod elhinni hogy van rajta kívül más, de igen is van. több millió pasi van a világon és ebből egy a tiéd lesz, de nem ő! ezt jegyezd meg! és vakon szeretni egy olyan embert aki rád se néz annál csak az a jobb, hogy vakon szeretni egy személyt aki téged is így szeret!
2015. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pszt! ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon fiatal lehetsz, ha ilyesmik megfordulnak a fejedben.

Képes lennél egy családot szétszedni az önzőséged miatt?

Képes lennél egy gyermektől elvenni az apját?

Mit szólnál hozzá, ha az apukádat csak úgy lenyúlná egy kislány és úgy kellene felnőnöd, hogy látod anyukádat minden nap sírni?

Egy család és szeretik egymást, ha már gyermeket is mertek vállalni és neked nincs jogod ebbe belerondítani.

Akkor sem, ha szerelmes vagy!

24/N

2015. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak fellángolás, majd belátod ha vége lesz.
2017. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!