Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elég jóban vagyok, egy suliba járunk. És neki van az egyik osztálytársa/legjobb haverja akivel szintén jóba vagyok de én kezdek többet érezni..

Volt a verébavató 3x szöktem fel hozzá, hogy tudjunk beszélni, szünetekben szoktunk beszélgetni/hülyéskedni. Tegnap meg küldte a barátnőm messengeren, hogy askon azt írta, hogy engem tart az osztályban és az évfolyamon az egyik legszebb lánynak..

Egy másik barátnőm meg beszélt vele egy pár szót mégpedig kérdezte tőle, hogy:

-barátnő: beszéltek?

-fiú: nem.

-bn: miért?

-f: mert nem ír!

-bn: de nem neki kell!

-f: hogyha én írok neki, az lesz, hogy mindenkinek irogatok..


És ez a legrosszabb hogy facebookon nem beszélünk, nekem meg van, hogy hiányzik..:(

Mondta a barátnőm, hogy holnap beszél a fiú haverjával, megkéri, hogy kérdezze meg mondott-e valamit rólam..



Nem tudom mi lenne a helyes döntés a részemről?

Irjak rá lányként-fiúra?

Vagy várjak?

Lehet köztünk valami, vagy bele se éljem magam? Barátként mondd ilyeneket vagy "nőként" néz rám?

Én:16/l

Fiú:17/f


2016. okt. 10. 18:11
 1/1 anonim válasza:
JJj ne nevettes már!!! 😂 Nő?? Te még kislány vagy, és alá támasztoda z írásoddal. Ne haragudj barátnő meg facebook?? Nevetséges. Ha kell akkor állj oda és kérdezd meg, de szerintem nem te kellesz hanem csak a szép pofikád
2016. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!