Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzek iránta semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsos gimnazista es megtudtam hogy tetszek egy lanynak aki régen tetszett nekem. Az a baj hogy nem igazan erzek iranta semmit, es nem is ez a baj hanem, hogy ugy emberek irant se nagyon erzek semmit.. Iskolaba se nagyon tetszett senki annyira. Es nem tudom hogy velem van e a baj vagy a szerelem majd egyszer elfog jonni? Most se tetszik senki a gimibol.. Elore is koszi a valaszokat 15/f
2016. okt. 12. 15:23
 1/10 anonim válasza:
épp semleges korszakban vagy, később érsz mit mások ennyi.
2016. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaa koszi a valaszt... Egyebkent azt tudom hogy későn érő típus vagyok.. De akkor ez az erzes valtozni fog? Mert hiaba akarok nem tudok szerelmes lenni vagy erezni, meg ha rá gondolok hogy tetszek a lanynak akkor inkabb nem beszelek vele tobbet...
2016. okt. 12. 15:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert felek csak azt nem tudom mitol..
2016. okt. 12. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Najó azért én 15 évesen nem menekültem volna egy lány elől, akinek tetszek, nem nagyon érdekeltek az érzések sem. Próbáljátok ki aztán majd lesz valahogy de soha ne hesegess el egy csajt, ha nincs senkid, csak ha nem tetszik.
2016. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom hoy tetszik.. Nem vagyok tisztában az érzéseimmel...
2016. okt. 12. 15:58
 6/10 anonim válasza:
én is így voltam a párommal, fogalmam sem volt róla tetszik e, de adtam neki egy esélyt és jól éreztem magam vele és most együtt élünk 7 éve. Lehet a tiedből nem lesz szerelem,de attól még lehet érdekes lesz. Persze mond el a lánynak hogy csak egy randi és te még nem tudod eldönteni érzel e valamit, nehogy beleélje magát. de jobb mint folyton egyedül lenni.
2016. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy tetszik-e, más, mint az érzés... Hívd el randizni, beszélgetni, sétálni, hamar kiderül, hogy mennyire passzoltok és végig érezni fogod, hogy mizu. A végén legyen egy csók is mert az segít eldönteni a bizonytalan randit, hogy lesz-e folytatás, vagy nem. Ha igen, írsz neki meg hívod máskor is, ha nem, akkor ne csinálj semmit és ha ő keres, mondd meg neki, hogy ez részedről nem megy. És MINDIG van csók a randi végén! 15 évesen olyan kis félős voltam hogy sosem próbálkoztam vele, de igen, meg kell ölelni és megcsókolni, nem fog viszakozni, mert az, hogy eljön veled randizni, már alapból egy nagyon jó jel, max ha randi közben ő is elbizonytalanodik, ő is erre fog támaszkodni, hogy na majd a csók eldönti.
2016. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mert hiába akarok nem tudok szerelmes lenni "


-hát így vagyunk mi emberek ezzel, mindahányan.


A szerelem nagyobb nálunk jön, és mint a villám, lesújt ránk, ahogy a Shakespeare drámákban láthatod. "Beborít", "beleestem" - jön az majd néhány év múlva, nem ússza meg senki :)))

2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd el randizni, de ne csókold meg ha nem akarod.

Nagyon szar lesz szerencsétlen lánynak, ha pénteken még lesmárolod, két nap múlva meg közlöd, hogy nem érdekel.

2016. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Most komolyan, miért kellett lepontozni? Csajok lehet, hogy nektek nem tetszik, hogy nem a női agyatokkal gondolkodok, mert férfi vagyok, de ettől még nem kéne lehúzni az oldalon. És ha már valaki lepontoz valakit, illik kijavítani a rossz választ, nincs ennél undorítóbb, mint lehúzni egy választ és eltűnni.
2016. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!