Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet egy ilyen helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni, hogy valaki annyira szeret, hogy fontosabb neki az én boldogságom, mint a sajátja, de én nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Annyira rendes meg kedves fiú, ráadásul jóképű, izmos, sőt gazdag is, de valahogy mégsem érzek úgy iránta. Látom ,hogy szeret és nagyon sajnálom, hogy nem tudom viszonozni. Sokat küzdött értem , többször utazott sok-sok kilómétert ,hogy láthasson. Amikor elutasítottam, nem sértődött meg, akkor is csak az én hangulatom érdekelte. Rossz érzés, hogy fájdalmat kellett okoznom neki.
2016. szept. 18. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Off a kérdésem, de erre kiváncsi vagyok:

Miért nem érzel iránta semmit?


Egyébként a válasz ennyi alapján azt, hogy semmit.

Ha semmit nem érzel iránta, akkor ennyi, nincs to-

vább.

2016. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzek, ezt nem lehet ésszerűen megmagyarázni.
2016. szept. 18. 21:30
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
Akkor nincs mit tenni, ez van.
2016. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"áadásul jóképű, izmos,sőt gazdag is"


pénzéhes vagy

2016. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább próbáld meg megszeretni! Én fordított helyzetben vagyok így, pont hasonlóképp érzek egy fiú iránt és nagyon rossz érzés, hogy amíg én mindent odaadnék neki, ő kb. semmibe vesz, mivel hogy ő "nem szerelmes"...Könyörgöm, ha egy csöpp eszed is van, akkor ne hagyd veszni az ilyen embert, mert fogalmad sincs, hogy milyen fájdalmat okozol, ráadásul neked lenne a világon a legjobb dolgod, hogy valaki ennyire szeretne, és bármit megtenne érted! Itt nem azzal van a gond, hogy te nem vagy szerelmes, hanem azzal hogy meg sem próbálod őt megszeretni! :(
2016. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak becsapnád magadat és őt is. A megszeretést nem lehet próbálni. Vonzalomból kialakulhat de próbálásból nem fog. Időhúzás, sebek, vergődés...
2016. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet kezdeni, nem talált célt a vonzalma. Nagy hiba lenne sajnálatból összejönni vele vagy csak biztatni. Nem valószínű, hogy tartós, erős vonzalmat vagy nagy szerelmet fogsz érezni iránta, ha eleve nem mozgat meg benned semmit. Csak még jobban kötődne hozzád, még rosszabb lenne neki, amikor nem fogjátok bírni az egyoldalúságot és otthagyod. Csak az időtöket vesztegetnétek.

Inkább most fájjon neki, mint akkor.

2016. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg zavarja e, ha lesznek közben szeretőid, akikbe szerelmes leszel. Biztos megértené.
2016. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!