Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozni egy nőért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozni egy nőért?

Figyelt kérdés

Friss egyetemista vagyok, de az érettségi után kihagytam 3 évet. Tudni kell rólam, hogy nagyon visszahúzódó vagyok, nincsenek barátaim. Eddig csak 2 barátnőm volt(átlagos-átlagon aluli) Elhatároztam, hogy az egyetemen változtatok ezen. Fogjuk rá, hogy sikerült. Az első előadásomon kiválasztottam a legszebb lányt, és direkt mellé ültem. Minden azzal kezdődött, hogy "Szabad ez a hely?"

Utána nem hagytam, hogy elhaljon a beszélgetés. Sajnos a beszélgetés közben füllentettem pár dolgot és másnak adtam ki magam, mint ami valójában vagyok.

Azt hazudtam, hogy dohányzok, mert megláttam a táskájában egy doboz cigit. (Otthon meg gyakorolgattam, hogy a következő heti előadás után ne bukjak le ha elmegyek vele cigizni)

Már kétszer bulizni is voltunk. Szimplán miatta mentem, nem igazán tetszett amúgy a közeg.

Emellett amit mutatok neki személyiség is egy beképzelt, alfahím. Közelében sincs az igazinak.

Már csókolóztunk párszor, és majdnem szex is volt csak a tesója túl hamar hazaért. Nem vagyunk még kapcsolatban, mert direkt húzzuk egymás agyát ahogy észrevette.


Tetszik a dolog, mert nem hittem volna, hogy egy ilyen szép lányt érdekelhetek. Azonban ott van az is, hogy ez nem az én világom. Nem érzem jól magam a szerepben, csak azt élvezem, hogy Ő ott van.


Most mi legyen? Tudom, hogy azt szereti akinek mutatom magam... nem érnék el vele semmit, hogy megmutatom neki a valódi énem. Max kiröhögne és szánalmasnak gondolna.


2016. okt. 18. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki az igazat,ha normális a lány,akkor megérti és értékelni fogja,hogy őszinte voltál vagy vele és megszeretné ismerni a másik éned is.
2016. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Hat figyu en is valtozasokon megyek keresztul ey lany kedveert szerintem ebben nincs semmi kulonos :)

Igaz modjuk en mindig igazat mondtam neki. :)

De folytasd tovabb es ha valtozast latsz ami jot jelent akkor ne hagyd abba :)

2016. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megértené. Nem tudna mit kezdeni a helyzettel, Ő nem olyan, mint én. Vad, tele van élettel, és gondolom az a fiú tetszik neki akinek mutatom magam, nem a kuka, jófiú, aki vagyok.

Emellett soha nem éreztem még ilyet, hogy egy lány így vonzódna hozzám, mint Ő. Az exeimmel való kapcsolatom a közelében sincs ennek.

2016. okt. 18. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból hülyeség volt hazudni, mert már ezzel rontottál az esélyeiden. Attól hogy ő más még nem azt jelenti, hogy téged ne tudna szeretni és elfogadni úgy ahogy vagy viszont a lányok nem szeretik ha hazudnak nekik és becsapják őket.
2016. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki hogy megprobalod lerakni a cigit es bem gyujtasz ra tobbet.
2016. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, hülyeség volt, de anélkül mit tehettem volna?

Soha nem tudtam volna felkelteni a figyelmét. :(

Köszi a cigis ötletet! :)

2016. okt. 18. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem éri meg mást mutatnod. De ha már így benne vagy a slamasztikában, és tényleg komoly kapcsolatot akarsz, akkor szépen lassan térj át a valódi énedhez. Nem kell eléállni és megmondani hogy hazudtál, csak szokj vissza. Ha lassan változol vissza, nem is tűnik fel neki, ha tényleg szeret.
2016. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, és ha nem ért meg, akkor hagyd békén. Az egyetem nagy, találsz te magadnak megfelelő lányt is, aki elfogad úgy, ahogy vagy.
2016. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Haver, megértem teljesen a dolgot, de én 1 dologhoz tartom magam...


SENKIÉRT SE VÁLTOZZ MEG, LÉGY ÖNMAGAD


Vagy megfogadod, vagy nem.. ez ilyen, de szerintem ez a helyes.. gondolj bele, meg kellene neki felelned, egy teljesen más személyiséggel... szép lassan felőrődnél


F

2016. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú bazze irigyellek, hog ilyen könnyen előadod az alfahímet. Nekem valahogy ha akarnám se menne mert nem az én világom, pedig nem vagyok egy csúnya gyerek...:D Amúgy meg ha nem annyira komolyan gondolod a csajjal, akkor ferdíthetsz a valóságon, de ha igen egy idő után úgy is kiderül. Várj még nézd meg mennyire empatikus, érzelmes és akkor meglátod hogyan tovább. Ha látod, hogy komoly a dolog "megszelidülhetsz" mellette és akkor verheti a mellét legalább megváltoztatott egy rossz fiút..:D De ilyen nem lesz mert a szerelem spontán dolgok összessége, szóval hagyd alakuljanak a dolgok magától.
2016. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!