Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi képes megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi képes megváltozni egy nőért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kissé konkrétabban?
2013. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereti akkor valamiylen szinten képes rá. De ehhez kell egyk isugárzás egy karizma is... :) a "nagyon tetszés" kevés oda... :)
2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én képes lennék. De ez egy nőt sem érdekel, mert nem rosszfiúról váltanék jófiúra, hanem lehet, hogy fordítva...
2013. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalatból mondom..

A barátom akivel már 4 éve komoly a kapcsolatom..előttem mindennap más nője volt ( nem úgy értem hogy megfektette mindent).. vagy is hát na..eléggé nagy nőcsábász volt..

de mióta megismert engem, belém szeretett..azóta képtelen lenne még csak hozzá érni is valakihez..a szó szoros értelmében! Számára csak én létezem..

2013. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Miben akarod, hogy változzon?
2013. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha az olyan változás, ami ellentétes a személyiségével. Pl. én egy férfi kedvéért sem lennék magassarkúban-miniben topogós állandóan sminkelt cicababa, de ha valaki olyan változtatást szeretne, ami nekem is tetszik, akkor megtenném érte.
2013. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
konkrétabban felbírná hagyni a csajozós életmódját egy komoly kapcsolatért?
2013. ápr. 25. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Képes, ha akar. De nagyon kell akarnia. És olyan dologban változhat csak, ami nem ellentétes a személyiségével, és amit önszántából csinál.

De mondjuk amiatt, hogy a nő hisztizik, hogy valamin változtasson, nem valószínű, hogy változtat.

2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Azért gondolom így, mert aki "csajozós" azt valójában nem a nők érdeklik, hanem a saját ego-ját akarja rendbe tenni azáltal, hogy csajozik. Szarik a nőkre, csak az neki a fontos, hogy őt ugrálják körbe. Szal csak szimplán egy csaj miatt ez nem fog menni, max ha maximálisan pátyolgatod az önbizalmát. Abban viszont hiszek, hogy valaki rendbe rakja a magánéletét és saját maga miatt változik.


F/24

2013. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Krízis nélkül, nincs változás. - Dr. Csernus Imre jelentette ki ezt, és ezzel egy hatalmas igazságot mondott.
2013. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!