Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már nyomulás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már nyomulás?

Figyelt kérdés
Na szóval...Van egy fiú akivel két éve ismerkedtem meg egy táborban. Ez volt a második közös tábor, és furán kezdett viselkedni. Mindig velem akart lenni, a kezemet akarta fogni stb. Ez nekem nagyon furcsa volt, hiszen eddig senki se viselkedett velem így. De térjünk a lényegre! Egy idő után kezdett kicsit kellemetlen lenni a helyzet. Mondtam neki hogy hagyjon, pl.: Most nincs kedvem beszélgetni, vagy Légyszives most hagyj békén. De semmi. Aztán a barátnőm próbált minket összehozni, mert persze batátom, de nem jó barát inkább kedves ismerős, de semmiképpen sem szerelem. Mondtam a barátnőmnek hogy nem akarok barátot mert még nem állok készen rá és ezt világosan megmondtam neki is, demég jobban rám szállt és kezdem kicsit megutálni. Meghát kissé beképzelt a srác ígyhát önbizalma van ahhoz hogy „zaklasson”. Hogy rázzam le?

2016. okt. 18. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
13l
2016. okt. 18. 19:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Neten nyomul vagy fizikailag?

Ha neten(is) tiltsd le,ha pedig fizikailag akkor pofozd fel,és mondd meg neki világosan,hogy mit gondolsz a viselkedéséről.

Ha akkor se hagy békén,szólj valakinek. Szülőnek,tanárnak(ha suli vagy osztálytársad).

Vagy csak egyszerűen kamuzd be hogy van barátod,mondjuk ez inkábn bonyodalomhoz vezet.

Remélem segítettem.

13/L

2016. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!