Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig varjak meg?

Figyelt kérdés

Mostmar annyira unom h nekem nem jon ossze semmi barmi amit elkepzeltem pl hogy az evfolyamtarsammal baratkozok beszeltem is vele de egy baratnome lett

Masnak mindig minden osszejon meselik nekem h eppen kivel taliznak ki irt nekik enmeg unalmas vagyok es nincs senki akinek tetszhetnek:/

Egyszeruen csak erezni akarom h kellek valakinek hogy milyen erzes ha tetszek egy fiunak

Talan az a baj hogy nem vagyok az a hu de szep lany? Mert van onbizalmam es a kisugarzasom is jo es kinezetre meg atlagos

Nemtudom mi lehet a baj :((

Senkinek erzem magam 15/L



2016. okt. 22. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom h megnyugtat e de nekem sem jön össze semmi xdd és az önbizalmam születésem óta a 0 alatt van :"D
2016. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj. En veled egykoru vagyok:) marmint igazabol meg most leszek csak 15. En nekem nagyon sokaig voltak ilyen problemaim. Tenyleg nagyon sokaig. Mindig ugy ereztem hogy en nem tetszek senkinek. Aztan most elkezdtem a gimit es uj kulsot akartam. (Ne ilyen nagy atalakulasokra gondolj mint a filmekben meg a konyvekben hanem ilyen alap dolgokra). Pl. elkezdtem kibontva hordani a hajam. Szemuvegtol kontaklencsere valtottam. Es raszoktam a szempillaspiralra (nem hasznalok semmi mast de azt igen!). Valamint elkezdtem fokozatosan kicserelni a ruhataram. Persze a jo izles hatarain belul. Es persze csak olyan ruhara ami nekem is tetszett. Szoval elkezdtem atalakulni. Es (most ez nem bekepzeltsegbol mondom) de eleg baratkozos tipus vagyok es konnyen baratkozok. Ez visszavezetheto oda hogy akarkihez odamegyek beszelgetni es mindenkivel kedves vagyok. A lenyeg. Elkezdodott a suli es mar tobben hivtak moziba. Es facebookon sorra jelolnek be a felsobbevesek. Es tok sok emberrel megismerkedtem:) nagyon aranyosak:) es persze olyan soha nem lesz hogy mindenkinek tetszeni fogsz. De hidd el szep vagy! Es valaki biztos eszre fog venni! De ne eroltesd. Annak nincs ertelme. Amugy ha van kedved es szeretnel egy kis batorito velemenyt kapni akkor privatba kuldhetsz egy kepet es en majd megmondom a tutit;). Persze csak ha nem gondolod azt hogy egy 50 eves pedofil vagyok...xd

Remelem segitettem!

14/L

2016. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se jön össze semmi.Az összes barátomnak volt már barátnője én meg itt vagyok egyedül a 3 barátomon kívül kb mindenki utál és én is őket az egész osztályomat kb.
2016. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj,én sok lánynak tetszettem már de akárhányszor összejön és szép és jó minden olyan gyorsan szar is lesz és ott találom magam ahonnan indultam,manapság úgy tűnik semmit nem ér ha egy fiú tud szeretni 17/F
2016. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy-e?Nem hiszem, de kép nélkül ezt nem lehet megmondani.A kulcsszó az, hogy unalmas.Legalábbis ezt írtad.Ezen változtass!
2016. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!