Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi a fontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a fontosabb egy fiúnál külső v belső?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Belső a fontosabb, természetesen (és ha most jönnének a nőgyűlölők, akkor előre is üdvözletem nekik). Mindegy, hogy nézel ki, hisz' a szerelem vak!!:D És ez tényleg igaz..^^
2016. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Sztem fontos a belső és a külső is. Bár én nem nagyon lennék együtt egy csúnya,de okos fiúval. Meg olyannal se aki jóképű,de mégis síkhülye. Külső:60%,belső:40%
2016. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igaz, fiu vagyok, de odaírom azért, hogy a lányok nehogy azt érezzék minden a külső egy fiunál.

Belső: 100%

Külső: 0%


És ezt komolyan is gondolom.

2016. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%-50% külső megfog, belső megtart
2016. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A nőknél különösen fontos a külső, keress rá a HALO effektusra. A nők egy attraktív személyhez egyből jó belső tulajdonságokat párosítanak, és sokkal könnyebben néznek el neki bunkóságokat stb., csak mert "olyan kis cuki". Asszem a nőknél vagy 2x erősebb ez a Halo effekt mint a férfiaknál, több kutatás is van erről. Tehát a külső a fontosabb a nagy részüknél, nem is kevéssel.
2016. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem elég, ha csak kívül BMW.

belül is legyen az, tehát pl. bőr, ülésfűtés stb.

2016. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ugy vagyok vele, hogy kulso megfog belso megtart. Ehhez tartom magam, mert mindketto dolog igenis fontos, de a maguk modjan
2016. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fruzs33 ***** válasza:

Hát....nekem nagyon fontos a belső

90 belső

10 külső- a 10% -ban fontos,hogy barna szeme legyen...azok jönnek be

2016. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 DoLeKi válasza:
Mindkettő nagyon fontos, mert lehet egy pasi helyes, ha egy tuskó...vagy lehet nagyon rendes,de elég ronda... ha nem szereted, akkor nem se elég rendes, se elég jóképű sztem....
2016. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!