Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerezni fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerezni fiú barátot?

Figyelt kérdés

Van barátom már több mint egy éve. Nagyon szeretem és nagyon jól megvagyunk.

Van sok barátom mindenhol mivel eléggé barátkozó tipus vagyok.

Fiúkkal sokszor jobban elvagyok mint lányokkal és nagyon gyakran beszélek fiúkkal.

Viszont nincs egy olyan fiú barátom akinek bármikor bárhol bármit elmondhatok és én erre vágyok. Egy olyan fiúra akivel mindent megbeszélhetek mint egy lány legjobb barátnővel.

mit tudok tenni? Vagy hogy szerezzek egy ilyem fiút?



2016. nov. 8. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát 1 opciód van, keresni egy meleg srácot, mert a közeli hetero fiú-lány barátság nem működőképes :D
2016. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Vagy aszex sracot :)

18F

2016. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
ja, vagy azt, de azért abból kevesebb futkározik az utcán :D vagyis én pl egyet sem ismerek...asszem O.o
2016. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Tessek itt van egy. Asszem...

Igazabol meg nem volt alkalmam kitapasztalni, lehet demiszex lennek.

Es az evben toltom a 19et :'(

2016. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
uuu és milyen az a demiszex? :o
2016. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legrosszabb. A homo az siman talal part maganak a mai vilagban. A teljesen aszex nem akar part. A szurkeaszex akar de ritka hatalal olyan lanyt aki ezt elfogadja, sot lehetetlen max szurkeaszex lannyal lehet normalisan egyutt. En pedig demiszex vagyok aki akar part es szexet is, de csak olyannal akihez erzelmileg kotodik, szoval nem birom a maganyt es lehetetlen olyan lanyt talalni aki elfogadna igy. Pedig amugy ismeroseim nem gondolnak hogy barmi bajom lenne, sot.. na de ne offoljuk a kerdest.

Irj vissza kedves kerdezo, lelkis megerto pasi itt, akitol nem kell felnie a pasidtol es neked se kell felni hogy lenyulnak ot 😂😂

2016. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt már ott elcseszed, kérdező, hogy a párod nem az a személy, akivel mindent megbeszélhetsz.
2016. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Passz.

Én fiú vagyok és van 2 nagyon jó lánybarátom. Egyik innen gykról. Mindent megtudunk beszélni :) és ez nekem is jól esik.


Próbálkozz. Mást nem tudok mondani. Akár velem is ha nem zavar, hogy csak virtuális. (de ha úgy van találkozni is tudunk, :) )

2016. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lany nem ismerkedik netrol.

Szoval ne is probalkozzatok innen ajanlatokat tenni.

2016. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy. Ha 100kmes körzetben lakik tali is megoldható. Szóval nem feltétlenül netes lenne.
2016. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!