Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap alatt tudnék fogyni...

Hány nap alatt tudnék fogyni 6kgt? (több lent)

Figyelt kérdés

165 cm magas vagyok, 69 kilogramm.. nagyon zavar a túlsúlyom.. nem tudom,hogy mit hogyan kéne csinálnom.. kérlek segítsetek. fontos is lenne.

rész ami nem mindenkit érdekel:

magamnak sem tetszik,hogy ilyen dagadt vagyok,de viszont van egy fiú a suliban,aki nagyon tetszik,és úgy gondolom,először is fogynom kéne,hogy talán tetsszek neki.. :/



2016. jan. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg kérdés van itt erről, olvass utána az interneten. Csak be kell írnod a keresőbe és kidob egy csomó mindent. Nem mondtad mennyit mozogsz, miket eszel így elég nehéz bármit is mondanunk. Többet kell mozognod valószínűleg és egészségesebben enned. Semmi cukros, kevesebb lisztes, ha már muszáj akkor teljes kiőrlésű. Semmi nasi. Sok víz. Leginkább zöldségek húsok.
2016. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ. napi kb 40 perc mozgás (tesi óra ugye.. de ezen kívűl még 1-2 órát szoktam otthon tornázni (guggolás,kitörés,stb..) és fogok járni lovagolni. :) )

leírom,hogy miket szoktam enni :

reggeli: -

tízórai(suliban): egy szendvics. (sajt sonka van benne,semmi extra)

ebéd: néha kihagyom,de általában ami itthon van kaja.. ugye.. mindig más..

uzsonna: -

vacsora: néha egy szendvics (sajt,sonkával) de sokszor ezt is kihagyom.

egyéb nasi: ritkán egy kis csokit eszem,de nem sokat,gyümölcsök, nagyonritkán popcorn(1 hónapban max. 1-2x)

2016. jan. 25. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:
gyorséttermekbe nem szoktam menni.
2016. jan. 25. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A mozgás elégnek tűnik, ha a tesi óra nem csak abból áll, hogy ülsz a tatamin és beszélgetsz a többiekkel. Az étrended nagyon rossz. Ennyi erővel akár mekibe is mehetnél. A szendvics meg a csoki semmire se jó még akkor, se ha keveset eszel. Semmi vitamin, semmi normális étel, nem is értem hogyan van energiád. Nem szabadna kihagynod étkezéseket, 5 ször kellene enned, de egészségesen, zöldségekkel, gyümölccsel és hússal.
2016. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ! változtatni fogok,még ma! vagyis holnap,mert ma már nemhiszem hogy fogok még enni.

tesióra nem abból áll,hogy beszélgetek,ugyanis nem felelek meg egy személynek az osztályban (lányok körében) és így szinte senkinek sem felelek meg. pedig normálisan viselkedek velük ellentétben. na de ebbe ne menjünk bele,ez egy másik téma :)

2016. jan. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!