Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tanácsoltok nekem? Túlsúly...

Mit tanácsoltok nekem? Túlsúlyos vagyok és izmosodni szeretnék illetve fogyni.

Figyelt kérdés

Szóval túlsúlyom van, kb 15-20 kiló fogyni szeretnék, közben izmosodni.

Milyen edzéstípust és diétát tanácsoltok ami ezt lehetővé tenné?



2015. máj. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


fogyni és izmosodni egyszerre nem tudsz, mivel az egyikhez kalória mínusz, a másikhoz meg kalória plusz kell... edzéstípusnak pedig bármi megfelel, amit te szeretnél űzni és rendszerességet tudsz bele vinni.

Ez a cikk kiindulási alapnak tökéletes, de folyamatában javaslom ne vedd szentírásnak és ebből az alapból kiindulva tapasztald ki, hogy te milyen mennyiségű kajától hogyan fogysz.

a heti 0.8-1kg-ot ne lépd túl.

2015. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már... Mivel most kezdi az edzést tud rekompozícionálni, szedhet fel szálkásítás közben is némi izmot.
2015. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"némi izmot" pontosan
2015. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg lehet izmosodni.

A "némi" izom alatt meg nem 1 dekát értettem... Nyilván nem annyit, mint kalóriapluszban, de annyit simán, ami már meglátszik.

2015. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!