Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 19 eves vagyokk kb 98 kilo...

Istvan1996 kérdése:

Én 19 eves vagyokk kb 98 kilo 195 centiméter magass, le akarok fogyni. Amien gyorsan csak lehett. Valaki ajánlani edzésterveket fogyòkurat diétat stb? Minden erdekel

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni amien gyorsan csak lehet ...... minden èrdekell fogyokura edzéstervek dieta akármi amivel a leges leggyorsabban letudnèk fogyni.

2015. jan. 14. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Életmódot kell váltanod. Valószínűleg túl sokat eszel. Nézd meg a kaloriabazis.hu oldalt. Az edzés segíthet, de alapvetően úgy lehet lefogyni, hogy kevesebbet eszel, mint amit elhasználsz. A fogyókúrával óvatosan, mert a cél az, hogy a zsírtól megszabadulj, és nem az, hogy izmot veszíts.
2015. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy az első válaszoló írta.

Én is sokat ettem és fel sem tűnt mert nem tűnt nagy adagnak, de aztán a kalóriabázis megmutatta hogy valójában mennyit is kéne enni ahhoz hogy fogyjak is.

Én is gyorsan szeretnék fogyni de hiába , az sok koplalással gyengeséggel járna amit utálok, inkább beletörődök hogy lassabban és még ingerlékeny sem leszek és éhes sem leszek.

Heti fél-1 kilónál többet úgy sem tudsz fogyni anélkül hogy éhezned ne kéne.

Ha csak nem egész nap egy konditeremben vagy, vagy erős fizikai munkát végzel, ami sok mozgással jár.

Ha gyors diétát választod számolnod kell azzal is hogy vissza is fogsz hízni, mert koplalás után úgy is enned kell valamit egész életedben nem koplalhatsz hisz meghalnál. Kalóriabázis.hu

2015. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszi szepen. Megnesztem eszta kaloriabazis.hu. eleg jo es hasznalni fogom .. meg valaki elmondana mit nem lehet enni egyaltalan... es edzestervek stb
2015. jan. 14. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon sok más kérdést is elolvastál a témával kapcsolatban. Tényleg nem találtál választ korábbról. Akik itt válaszolnak, azok már csak ismétlik magukat/másokat.
2015. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit nem lehet enni? Elvileg mindent lehet, a mennyiség a lényeg. Az viszont tény, hogy a cukros ételek már kis mennyiségben is sok kalóriát visznek be, ezért nem segítenek elérni a céljaidat. Alapvetően a bevitt szénhidrát csökkentése és a cukor elhagyása már rövidebb távon hoz majd eredményeket.


Én tavaly április óta eszek "máshogy". Tavaly áprilisban 86 kg voltam (175 magas vagyok). Elhagytam a cukrot, fehér kenyeret, péksüteményeket. Mellette mozogtam is, kézisúlyzók, TRX, húzódzkodás. Elkezdett csökkenni a súlyom. Jelenleg 71 kg vagyok, ez az ideális testsúlyom. Több hónapig tartott a csökkenés, türelmesnek kell lenni.


Nézd meg a body.builder.hu-t rengeteg írás van nem csak testépítésről, hanem étrendről, fogyásról is.

2015. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a szénhidrátokat, és ismerkedj a fegyencedzéssel.
2015. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor enni támad kedved inkább lapozgasd a nyelvtankönyvet, két legyet ütsz egy csapásra.
2015. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!