Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy halott dolog, vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki eléggé nagy csalódáson volt túl és nem egy lelkileg stabil ember.

Sajnos én sem vagyok az, önbizalom hiányban szenvedek nagyon, amitől nagyon bizonytalanná válok.

Ment a huza-vona, hol velem akart lenni, hol nem, hol kedves volt, hol sértegetett csak azért, hogy én elengedjem.

Az utolsó ilyen alkalommal nagyon kiborultam és elég sok mindent írtam neki, de nem tudtam eldönteni h mit akarok, ő felajánlotta a barátságot én elutasítottam, de aztán rájöttem h lehet, hogy jó lenne barátnak, aztán azt h mégsem, de sajnos mielőtt ezeket tisztázhattam volna, mindig leírtam neki az aktuális álláspontomat.

Aztán felkerestem egy pszichológust, hogy segítsem, miért vagyok ilyen. Ő rávilágított arra, hogy ez az önbizalomhiányomból fakad, és valószínűleg ez csak egy függés lehet nálam, tegyem tisztába az érzéseimet, aztán döntsek, hogy merre. Leírtam a fiúnak, hogy ez nem szerelem, csak függés, és hasonló dolgokat, amikre a pszichológusnál rájöttem.

Aztán letiltottam, és hagytam időt magamnak h átgondoljam, hogy mit is érzek, és rájöttem, hogy ő nagyon fontos nekem. Nem vagyok szerelmes belé, de nagyon szeretem emberileg. Feloldottam, de nem írtm neki semmit, erre ő letiltott.

Vártam még egy kis időt, hogy biztos legyek benne, és írtam neki egy emailt, hogy nagyon sajnálom amik történtek és nagyon fontos. Erre a válasza az volt h szálljak le róla, ha mással lettem volna ilyen helyzetben, akkor az iránt lennék így, csak függés ez, nem szerelem stb.

nem szeretnék vele kapcsolatot, de nagyon szerettem volna a barátja lenni, mert nincs neki egy sem, és nagyon instabil állapotban van, az elmúlt időben többször próbált öngyilkos is lenni.


2014. dec. 13. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhhh,érdekes szitu :)


Szerintem egyenlőre hagyd békén...gondolom vannak más barátaid is...légy azokkal...tudom közhely...de ha van egymáshoz közötök akkor az élet úgyis egymásféle sodor..Legalább is én tuti nem keresném egy jó darabig,vagy soha többet..

2014. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon messziről kerüld el az ilyet, én mondom. Majdnem összejöttem egy hasonló kaliberű emberrel, és hálát adok hogy volt annyi eszem hogy nemet mondtam. 6 éves szakításon volt túl a pasi, voltak barátai is de egy lelki roncs volt. Ahogy "beléptem" az életébe én jelentettem neki a világot, folyton írt, hívott, rámszállt, enni sem tudtam mert mit mikor-jött a kérdés. Szóval bármit is érzel iránta, vagy bármit is csinál nagyon mélyen felejtsd el mert ezeknek sosincs jó vége. Ráadásul ha azt írta hogy hagyd békén, akkor jobban jársz ha békén hagyod. Neked lesz a legjobb!
2014. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!