Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit facebookról 2 hónapja. Eddig minden nap beszéltünk, és nagyon megkedveltem(sajnos túlságosan is)

Viszont egy hete kb. elkezdtünk minden nap veszekedni valamin, sokkal kevesebbet beszélünk, és csütörtökön vesztünk össze nagyon, aznap nem is beszéltünk.

Másnap írtam neki, de mással kapcsolatban, csak megnézte, de nem válaszolt.

Megint írtam mással kapcsolatban, és elkezdett bunkóskodni, ami eléggé elszomorított

Barátnőm írt neki káromkodva(mivel legjobb barátnők vagyunk, mindent elmondok neki es ez forditva is így van), de letiltotta barátnőmet (en ezt kesobb tudtam meg)

És gondoltam már minden mindegy alapon leírtam neki mit gondolok(azaz hogy számomra ez több volt mint barátság)

És azt írta rá, hogy nem tudja mit látok benne, mert kétszínű, és emiatt nem kedvelik sokan. Leszidott azért mert beszéltem róla a barátnőmnek, és azt mondta hogy hagyjuk egymást békén inkább mert elvesszük a másik életkedvét.

Erre már nem válaszoltam semmit és nem is fogok.

Igazából letöröltem most egy időre minden ilyen alkalmazást, és nem akarok vele többet beszélni.

De a legrosszabb az, hogy meg is beszéltük hogy találkozunk playiten, és ő kérte hogy menjek el, de ebből már nem lesz semmi.


2016. nov. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd!Lépj túl rajta!
2016. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ez mondja, de ez elég nehéz :c
2016. nov. 12. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz, de menni fog.
2016. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz de próbálj meg túllépni ezen...
2016. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!