Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem S. Petics...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem S. Petics Kristófba, más is?

Figyelt kérdés

(az xfaktoros pali:Ddd)

Hihetlen az a srác én beleestem mint állat:Dd <3

Valaki rajtam kívül?:D



2016. nov. 14. 17:12
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
65%
Én is nagyon 😁
2016. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
37%
Lány vagy? Mert akkor sajnos nincs esélyed. Ránézésről is már meleg. Amellett meg ultragáz az a kis homokos. Nézz meg egy olyan videót ahol sétál az utcán és átlag emberek mellett sétál el. Hátkb egy átlag embernek a ködökéig ér. Lehet cagy 150 centi magas....
2016. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
29%
Hány éves vagy 13?Szerintem szörnyű hulladék az a gyerek,rossz példát mutat a fiataloknak.Egyébként valószínűleg meleg... csak most mindkét nemre hajt.
2016. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Énis odavagyok érte! #mazsola :)
2016. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
nem, teljesen egyedi vagy ez a kérdést illetően
2016. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
33%

1-Hogy szerethetsz valakit, akit nem is ismersz?

2-Az egy idióta

2016. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Heteroszexuális.

És én is alacsony vagyok, 150 körül, tehát egyáltalán nem zavar.

És nem, nem vagyok 13 éves.

Aki pedig hulladék embernek tartja az nagyon nem érti őt, amivel nincsen baj, csak akkor ne ítélkezzen.

Köszöntem.

2016. nov. 14. 18:20
 8/36 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok, és így, hogy hetero, még így sem lenne esélyem, szóval tökmindegy:DDdd
2016. nov. 14. 18:25
 9/36 anonim ***** válasza:
41%

Nyugi, vannak még páran így. Ha beírod keresőbe a nevét, akkor dob ki még kérdést, ahol megy a felszínes dicsérése. Sok lánynak bejönnek a feltűnési viszketegségben szenvedők és pszichológiai esetek. Ha meg az illető a tévében is benne volt, akkor főleg.


"Aki pedig hulladék embernek tartja az nagyon nem érti őt, amivel nincsen baj, csak akkor ne ítélkezzen."

Szegény srác, saját magát sem érti. Ítélkezni meg nyugi, fog a bíróság is.

2016. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Exhibicionista. És ezzel nincsen baj szerintem.

Figyelj, ő ilyen. Tehát felesleges ezen vitatkozni, hogy miért jön be vagy miért nem az embereknek, elhiheted, hogy nem azért mert 'pszichológiai eset' :)

2016. nov. 14. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!